Steven Crowders’ın, oy verenlerin listelenen konumdan oy kullanıp kullanmadıklarını belirlemek için Nevada üzerinden çok sayıda adrese stajyer gönderdikleri son videolarını izledim.

Seçmenin adresini sağlayan seçmen rollerini kullanan Crowder, var olmayan 30’dan fazla adresi ortaya çıkarabildi. Unutmayın, bunlar oy veren kişilerin “adresleri” dir.

Salıncak eyaletlerdeki (NV, AZ, PA, MI, vb.) İnsanların gidip bu anormalliklerin kendi eyaletlerinde de olup olmadığını öğrenebilecekleri bir projeyi verimli bir şekilde kitle kaynağı oluşturmanın bir yolu olup olmadığını merak ediyordum.

Bir eyaletteki 30 adres / seçmen çok fazla görünmeyebilir, ancak bu sadece Crowder ve ekibinin üstlendiği seçmen rollerinden kaynaklanıyor. Açıkçası, insanların oy kullandığı 50.000 sahte adres bulmamızı önermiyorum, ancak umarım bunun gerçek bir sorun mu yoksa açıklanamaz bir şey mi olduğunu keşfedebiliriz.

Videoya bağlantı: https://youtu.be/xCntKw73qUw

Author

13 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 318

2. Muş dan kimler var. Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? . Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 453

3. Bu konu : ” Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 467

4. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Ordu merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-03-2021 09:27:30

6. Bu konu : ” Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , – 347

7. Tokat dan kimler var. Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? . Merhaba web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 480

8. Aydın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 21-03-2021 19:13:00

9. Bu konu : ” Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hayran edici, şukuladım , Emine – 478

10. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 434

12. Hakkari merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-04-2021 06:23:58

13. Afyon dan kimler var. Crowd-Sourcing Group, var olmayan seçmen rolü adreslerini ortaya çıkarmak için mi? . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım , Hasan – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link