Hey millet, CSIS az önce penisime Hindistan hava bombardımanı yaptı, şimdi iltihaplı bir düğümüm var. Ayrıca dün bana bir baş ağrısı / kanama var. Işınları engellemek için tahta parçaları kullanıyorum. Temelde yatağımı dolap ile ana kapı arasına koyun ama penise hala erişilebilir. Şimdilik penisi bloke etmek için deri sandalye kullandım. Kartonu daha sonra deneyeceğim. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Kuru duvar çalışmıyor. Genellikle maliyetleri (veya başka bir şeyi) azaltmak için alanın yakınına bir parça metal yerleştirirler.

Author

13 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Sinop merkezden ben ziya. Mrb siten vallaha hoşuma gitti, sağolun 02-03-2021 13:49:39

3. İstanbul dan kimler var. CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı . Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, saolun , Aylin – 177

4. Isparta dan kimler var. CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı . Selam sayfan harbiden güzel, tebrikler , ziya – 151

5. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

6. Edirne dan kimler var. CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı . Slm paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 143

7. Bu konu : ” CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 300

8. Rize dan kimler var. CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı . Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 257

9. Bu konu : ” CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki dikkat çekici, saolun , Aylin – 98

10. Kayseri merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha güzel, sağolun 11-04-2021 06:03:51

11. Çorum dan kimler var. CSIS biyolojik elektronik saldırı yardımı . Selamlar sayfanız valla güzel, teşekkürler , mehmet – 245

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link