CT: Bir sonraki ekonomik çöküş ay sonundan önce gerçekleşecek …

Kesinlikle yıl sonundan önce ama bu ay büyük olasılıkla. 2008 gibi olacak, ancak 10 kat daha kötü … ve ABD kredi kartlarını tamamen doldurduğu için bununla ilgili hiçbir belge olmayacak …

Hey, bankadaki herhangi bir para biriminin o bankaya kredi olarak kabul edildiğini biliyor muydun? Değilse neden olmasın? O banka büyükse, artık değersiz bir kurumun hisseleriyle tazmin edileceğini biliyor muydunuz? Değilse neden olmasın?

Oh, söylediğin FDIC? Şu anda FDIC, tam bir sistemik bankacılık başarısızlığını karşılamak için yaklaşık% 0,1 oranına sahiptir. Öyleyse, elbette, belki ödeme alacaksınız … peki ya 50.000’inizi 2 yılda bir düzine yumurtanın fiyatı 300.000 olduğunda alırsanız?

Bilge bir söz: Bu yıl ekonomiyi inşa eden 7 stili “çekecekler” ve muhtemelen bu ay, geleneksel çökmeler ayı; ve o dev emme sesi, mevduatlarınızın varlığının sesi olacak kefaletle

Kefalet, bir finans kuruluşunun başarısızlığın eşiğindeki alacaklılara ve mevduat sahiplerine olan borçların iptalini talep etmek. Kefalet, bir finans kuruluşunun, vergi mükelleflerinin parasını finansman için kullanarak, genellikle hükümetler gibi harici taraflarca kurtarılmasını içeren kurtarma paketinin tam tersidir.

Kurtarma planları, alacaklıların zararlarını üstlenmesini önlemeye yardımcı olur. kefalet, alacaklıların zararları üstlenmesini zorunlu kılar.

Bu noktadan itibaren elinizde tutmazsanız, ona sahip değilsiniz.

Uyarılmıştın

“CT: Bir sonraki ekonomik çöküş ay sonundan önce gerçekleşecek …” üzerine 9 yorum

1. Sivas merkezden ben banu. Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-10-2020 06:23:15

2. Bu konu : ” CT: Bir sonraki ekonomik çöküş ay sonundan önce gerçekleşecek … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki iyi, saolun , emin – 131

3. Sinop dan kimler var. CT: Bir sonraki ekonomik çöküş ay sonundan önce gerçekleşecek … . Merhabalar siten valla mükemmel, face de paylaştım , Emine – 366

4. Bu konu : ” CT: Bir sonraki ekonomik çöküş ay sonundan önce gerçekleşecek … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 21

5. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 12:10:56

Yorum yapın