Bugün, arkadaşlarla mesajlaşırken, 2015 yılında emoji 1.0 sürümünün bir parçası olarak eklenen ‘tıbbi maske emojisi’ni iki kez aldım.

bu emojinin onayı 2010’da oldu

Uygulanması neden bu kadar uzun sürdü?

Bu alıştırma 11 Eylül’den hemen önce mi gerçekleşti?

2012 Olimpiyatları açılış töreni başlangıcında günümüzün mevcut “salgını” için öngörülü programlamayı iş başında gördük

Daha erken başlamaması ne demek?

Bu, ‘iki yıllık salgın’ dönemini başlatmak için 2012 tahmini programına katalizör olarak mı kullanıldı?

Hepimiz “süper güvenilir Snopes” in “gerçeği kontrol ettiği” bu memeyi gördük

Bu noktada Cuckerberg’in aldatmacada olduğunu varsaymak güvenlidir, bu durumda bu bir tesadüf olmadığını varsaymak güvenli olur mu?

Bu emojiyi diğer tüm olası emojilerden şu anda listeye dahil etmelerine ne ilham verebilir ?!

Author

105 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-05-2020 20:46:04

3. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

4. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

5. Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Uşak merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 10-06-2020 21:04:54

8. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Zonguldak merkezden ben ziya. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-06-2020 23:20:33

10. Merhabalar web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

11. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 15:01:00

13. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 08-07-2020 08:18:22

14. Çorum merkezden ben gaye. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 17:50:52

15. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Artvin merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2020 17:51:03

17. Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım 12-07-2020 18:35:42

18. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2020 12:38:38

19. Hakkari merkezden ben gaye. Selam sayfan vallaha hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2020 15:48:30

20. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

21. Malatya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 18-07-2020 16:14:54

22. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teşekkürler

23. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım

24. Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

25. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler

26. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım

27. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler 06-08-2020 20:44:19

28. merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Van merkezden ben banu. Mrb sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 08:10:08

30. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım 29-08-2020 18:35:06

31. Erzurum merkezden ben gaye. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 09-09-2020 02:51:09

32. Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-09-2020 04:56:59

33. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, sağolun 14-09-2020 06:26:37

34. Aksaray merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 15-09-2020 11:23:00

35. Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 12:21:20

36. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

37. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 21-09-2020 03:12:41

38. Selam herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

39. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:29:24

41. Karaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-10-2020 07:26:13

42. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

43. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler

44. Afyon dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Slm web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 221

45. Merhaba herkese sayfa inanki hayran edici, teşekkürler

46. Bayburt dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Slm sayfan inan ki güzel, şukuladım , mehmet – 37

47. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, şukuladım

48. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selam siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 421

49. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

50. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

51. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler

52. Şırnak dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Selamlar sayfan cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 279

53. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 16:30:34

54. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 471

55. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler

56. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , – 202

57. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 13:13:24

58. Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Afyon dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 288

60. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 237

61. Kahramanmaraş dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 252

62. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, saolun

63. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 390

64. Batman dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 140

65. Ordu dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , mehmet – 27

66. Mardin dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 78

67. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , memo – 232

68. İstanbul merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 04-02-2021 12:31:16

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 25

70. Kayseri dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhaba sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 249

71. Ardahan dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 224

72. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 245

73. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, sağolun

74. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 456

75. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 158

76. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 149

77. Yozgat merkezden ben gaye. Mrb siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 00:36:00

78. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 76

79. Eskişehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 20:11:51

80. Isparta dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 440

81. Rize merkezden ben Hasan. Mrb web siten yeminle iyi, face de paylaştım 19-04-2021 14:22:07

82. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 164

83. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 95

84. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 52

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 235

86. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sağolun

87. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 215

88. Bu konu : ” Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 53

89. Edirne merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, saolun 20-05-2021 08:48:20

90. Manisa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2021 18:59:02

91. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım

92. Adana dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . selamun aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 460

93. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

94. Balıkesir dan kimler var. Cuckerberg bizi Emoji aracılığıyla programlıyor mu? . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 416

95. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 22:03:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link