Bir simülasyonda yaşıyoruz. Bugün CUMA, Roma’nın aşk, güzellik ve bereket tanrıçası konuştu. Pazar günü dünyayı silip süpüren bir “olay” yapmamız gerekiyor.

Bugünün ifşasıyla yolculuğumuzun daha yeni başladığına inanılıyor.

Evren konuşuyor. Dinliyor musun?

Author

68 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım

2. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler

4. Karabük merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 16:10:29

5. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:18:45

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım

8. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 16-10-2020 07:13:34

9. Manisa merkezden ben banu. Slm web sitesi inan ki iyi, şukuladım 19-10-2020 05:23:13

10. Hakkari dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 240

11. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun

12. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 408

13. Eskişehir dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 450

14. Trabzon dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, sağolun , Hasan – 343

15. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun

16. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , ali – 181

17. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 137

18. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 382

19. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , emin – 326

20. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Slm siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 425

21. Malatya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 405

22. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 29

23. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

24. Ankara merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:44:13

25. Kırklareli dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 204

26. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selam herkese siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bolu dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 4

29. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 109

30. Antalya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden iyi, tebrikler , banu – 234

31. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

32. Mardin dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selam herkese siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 374

33. Amasya merkezden ben banu. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 24-01-2021 11:44:04

34. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

35. Tokat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım 27-01-2021 09:16:53

36. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Bolu dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , doruk – 116

38. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

39. Adana merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-02-2021 17:24:03

40. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

41. Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 07:44:51

42. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 441

43. Bitlis dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun , memo – 213

44. Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 79

46. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, tebrikler 12-03-2021 08:16:09

47. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , emin – 105

48. Merhaba web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

49. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım

50. Bilecik dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, sağolun , hatice – 224

51. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Slm web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 382

52. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 412

54. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 323

55. Sakarya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 256

56. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-05-2021 07:51:31

57. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, facebookta paylaştım , memo – 432

58. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 374

59. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ziya – 121

60. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

61. Malatya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selamlar sayfa harbiden güzel, saolun , emin – 106

62. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 492

63. Afyon dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 196

64. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam web siten vallaha çok iyi, tebrikler , ali – 190

65. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 302

66. Mersin dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 440

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link