Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi.

Bir simülasyonda yaşıyoruz. Bugün CUMA, Roma’nın aşk, güzellik ve bereket tanrıçası konuştu. Pazar günü dünyayı silip süpüren bir “olay” yapmamız gerekiyor.

Bugünün ifşasıyla yolculuğumuzun daha yeni başladığına inanılıyor.

Evren konuşuyor. Dinliyor musun?

“Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi.” üzerine 42 yorum

1. Karabük merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 16:10:29

2. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:18:45

3. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 16-10-2020 07:13:34

4. Hakkari dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 240

5. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 408

6. Eskişehir dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 450

7. Trabzon dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, sağolun , Hasan – 343

8. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , ali – 181

9. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 137

10. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 382

11. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , emin – 326

12. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Slm siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 425

13. Malatya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 405

14. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 29

15. Ankara merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:44:13

16. Kırklareli dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 204

17. Bolu dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 4

18. Bu konu : ” Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 109

19. Antalya dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden iyi, tebrikler , banu – 234

20. Mardin dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Selam herkese siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 374

21. Tokat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım 27-01-2021 09:16:53

22. Bolu dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , doruk – 116

23. Adana merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-02-2021 17:24:03

24. Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 07:44:51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link