Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi.

Bir simülasyonda yaşıyoruz. Bugün CUMA, Roma’nın aşk, güzellik ve bereket tanrıçası konuştu. Pazar günü dünyayı silip süpüren bir “olay” yapmamız gerekiyor.

Bugünün ifşasıyla yolculuğumuzun daha yeni başladığına inanılıyor.

Evren konuşuyor. Dinliyor musun?

“Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi.” üzerine 11 yorum

1. Karabük merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 16:10:29

2. Iğdır merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:18:45

3. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 16-10-2020 07:13:34

4. Hakkari dan kimler var. Cuma, Odin’in karısının adını almıştır. Bazı bilginler adının Frigg olduğunu söylüyor; diğerleri onun Freya olduğunu söylüyor; diğer bilim adamları, Frigg ve Freya’nın iki ayrı tanrıça olduğunu söylüyor. Adı ne olursa olsun, genellikle Roma aşk, güzellik ve bereket tanrıçası Venüs ile ilişkilendirilirdi. . Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 240

Yorum yapın