Kategoriler
Genel

Cumartesi günü Londra’da “aşırı sağ protestocunun kurtarılması” resmini yapan siyah adam Patrick Hutchinson – saatler içinde uluslararası dolaşımda bulunan bir fotoğraf – BLM İngiltere hareketinin yönlerini yöneten iki kişi ile profesyonel olarak ilişkilidir. Kesinlikle bir tesadüf değil, bu aşamalı bir fotoğraf gibi geliyor.

Anon bunu bulmak için çok fazla kazmak zorunda değildi Patrick HutchinsonMSM sayesinde bir gecede (13 Haziran) uluslararası ünlü olan “Universal Private Equity Limited” için çalışıyor.

Companies House web sitesinde, bu şirketin direktörünün David Wilks-Carmichael, son zamanlarda Black Lives Matter Limited fotoğrafın çekilmesinden bir haftadan daha kısa bir süre önce.

Ayrıca, aynı kayıt adresini kullanırlar. Crowdwave Ltd, yönetmeni olan Thomas Steven Walker, Yöneticisi Trump Coalition Ltd’yi durdurun kim kurdu Irkçıları Topple heykel hedefleme web sitesi.

Son bir şey, diğer fotoğraflar aynı zamanda alınan beyaz adama herhangi bir tehdit veya yaralanma göstermiyor gibi görünüyor, değil mi?

Bu, büyük bir şey açığa çıkarmaz, ancak BLM, fotoğrafları sahneye koymaya ve onları dolaşıma sokmak için medyaya bir bağlantıya sahip olmaya istekli olabilir.

“Cumartesi günü Londra’da “aşırı sağ protestocunun kurtarılması” resmini yapan siyah adam Patrick Hutchinson – saatler içinde uluslararası dolaşımda bulunan bir fotoğraf – BLM İngiltere hareketinin yönlerini yöneten iki kişi ile profesyonel olarak ilişkilidir. Kesinlikle bir tesadüf değil, bu aşamalı bir fotoğraf gibi geliyor.” için 8 yanıt

Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 16-06-2020 11:08:01

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-06-2020 04:04:07

Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, şukuladım 30-06-2020 11:42:52

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:16:25

Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 09:49:06

İstanbul merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 21:01:42

Karaman merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 15:11:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir