Kategoriler
Genel

Cumhurbaşkanı için aday gösterilen her aday pozisyon için ciddi şekilde mücadele etmiyor. Bazıları sadece bir slot almak için orada olan “bitkiler” dir, ancak daha sonra kasıtlı olarak bırakılır, böylece seçilen asıl kuruluş kolayca kazanabilir. TPTB tüm adaylar üzerinde tam kontrol istiyor.

Bunun harika bir örneği 2004 yılında John Kerry olacaktır. Ayrıca bir kafatası ve kemik üyesi (rakibi Bush ile birlikte), Kerry Bush savaş makinesine muhalefet rolü oynadı. Bu rolün bir içeriden, kuruluşun güvenebileceği ve gündemin farkında olan bir kişi tarafından doldurulması zorunluydu. Bir “yabancı” Demokrat birincil olanı kazanmış olsaydı, tartışmalarda Bay Bush'u utandırma, suçlayıcı / zorlayıcı sorular ortaya çıkarma ve kurumun başka bir dönemi kurumsal bir kukla ile güvence altına alma planını tehdit etme potansiyeline sahip olabilir. Her iki partinin de ilkelerinin hileli olması önemlidir, böylece seçim, sahte bir kukla şovuna önceden belirlenmiş bir sonuçla katılan iki önceden seçilmiş kukla arasında gerçekleşir..

Gerçekten, senaryo kukla gösterisinden başka bir şey olmadığına inanıyorum, aktörler parçalarını oynuyor ve hikayeye farklı bir “karakter” sağlıyor. Kahramanlar, kötüler, joker karakterler, jesters; ilkeler sırasında onu ilgi çekici kılmak ve halkın rekabet ruhunu beslemek için sayısız farklı kişilik var.

Bu adayların her birinin bir “bitki” olduğuna inanmıyorum, ancak bence yüksek oy verenlerin çoğunun halka bir seçimler aslında gerçek, sonuçsal ve dış etkilerden yoksun.

Aylar ilerledikçe işlerin nereye gittiğine dair daha net bir resim görmeye başlayacaksınız. Yapabileceğiniz en iyi şey, adaylardan herhangi birine bağlı kalmamak ve seçim sürecini ciddiye almaktan kendinizi boşamaktır. Bu “karakterleri” yüz değerine getirmeye başladığınızda, o zaman dramaya çekilirsiniz ve charade devam eder.

Cumhurbaşkanlığı gerçeklik şovunu ciddiye almayı bırakın.

“Cumhurbaşkanı için aday gösterilen her aday pozisyon için ciddi şekilde mücadele etmiyor. Bazıları sadece bir slot almak için orada olan “bitkiler” dir, ancak daha sonra kasıtlı olarak bırakılır, böylece seçilen asıl kuruluş kolayca kazanabilir. TPTB tüm adaylar üzerinde tam kontrol istiyor.” için 32 yanıt

Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-01-2020 20:21:55

Van merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-02-2020 15:55:08

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-02-2020 10:09:31

Yalova merkezden ben banu. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 20:19:27

Malatya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-02-2020 15:02:14

Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-02-2020 08:32:48

Çorum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-03-2020 02:39:53

Bursa merkezden ben banu. Mrb sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 06-03-2020 00:52:11

Burdur merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, tebrikler 12-03-2020 19:58:59

Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-04-2020 04:36:29

Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 04-04-2020 00:55:17

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 05-04-2020 02:17:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir