Kategoriler
Genel

Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu?

Buradaki herkesin bir kayanın altında mı yaşayıp yaşamadığını merak ediyordum, ya da belki de bu mesajlar, yeni abone tabanı tarafından temsil edilen açık politik önyargılar nedeniyle unutulmaya yüz tutmuştu.

Yukarıda belirtilen iddialardaki telsiz sessizliğinin miktarını belirtmek ilginçtir ve bunun tartışma için olgunlaşmış bir konu olduğuna inanıyorum.

Şahsen bunun geldiğini görmedim, ancak zekanın, şimdi ne aradıklarını bildiklerini düşünerek önümüzdeki hafta içinde katılımını doğrulayabileceğine inanıyorum.

Herkes bu konuda ne düşünüyor? Düşüncelerinizi duyalım. Libtard, dışarı.

“Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu?” için 25 yanıt

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 03-07-2020 12:08:32

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 09-07-2020 14:10:31

Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2020 07:33:37

İzmir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 30-07-2020 18:52:29

Gaziantep merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-08-2020 10:44:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir