Buradaki herkesin bir kayanın altında mı yaşayıp yaşamadığını merak ediyordum, ya da belki de bu mesajlar, yeni abone tabanı tarafından temsil edilen açık politik önyargılar nedeniyle unutulmaya yüz tutmuştu.

Yukarıda belirtilen iddialardaki telsiz sessizliğinin miktarını belirtmek ilginçtir ve bunun tartışma için olgunlaşmış bir konu olduğuna inanıyorum.

Şahsen bunun geldiğini görmedim, ancak zekanın, şimdi ne aradıklarını bildiklerini düşünerek önümüzdeki hafta içinde katılımını doğrulayabileceğine inanıyorum.

Herkes bu konuda ne düşünüyor? Düşüncelerinizi duyalım. Libtard, dışarı.

Author

81 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

2. Manisa merkezden ben doruk. Slm sayfan valla iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:11:40

3. Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 03-07-2020 12:08:32

5. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 09-07-2020 14:10:31

6. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

8. Burdur merkezden ben doruk. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, saolun 24-07-2020 01:38:31

9. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2020 07:33:37

10. İzmir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 30-07-2020 18:52:29

11. Gaziantep merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-08-2020 10:44:06

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

16. Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım

17. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, saolun 14-08-2020 20:01:50

18. Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. Selamlar web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

20. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler

21. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

22. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

23. Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Denizli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:34:31

25. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 27-09-2020 00:21:10

26. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 30-09-2020 00:05:44

27. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

29. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

30. Ardahan merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-10-2020 11:15:06

31. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 10

32. Bayburt dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Mrb web siten inanki güzel, sağolun , ziya – 460

33. Osmaniye merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-12-2020 05:00:54

34. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, sağolun 04-12-2020 09:46:50

35. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:18:34

36. Bilecik merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 07-12-2020 23:13:35

37. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler 11-12-2020 14:18:26

38. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa yeminle dikkat çekici, saolun 15-12-2020 22:53:34

39. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 192

40. Kırıkkale dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 134

41. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 03:34:17

42. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 477

43. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-12-2020 20:43:32

44. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

45. Muğla merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-01-2021 11:18:18

46. Yalova merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-01-2021 07:49:05

47. Batman dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Merhaba herkese web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 112

48. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten cidden iyi, facebookta paylaştım 16-01-2021 21:52:07

49. Mersin dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Mrb web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 12

50. Muğla merkezden ben hatice. Selamlar siteniz gerçekten iyi, şukuladım 17-01-2021 11:53:17

51. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

52. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım

53. Niğde merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-01-2021 00:46:52

54. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 4

55. Selamlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

56. İzmir merkezden ben . Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 09-02-2021 13:14:08

57. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Merhaba siten valla güzel, saolun , gaye – 68

58. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

59. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 398

60. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 291

61. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

62. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 306

63. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

64. Van dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 50

65. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 129

66. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun 14-04-2021 21:46:12

67. Erzurum dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Selam sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 221

68. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

69. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 326

70. Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-05-2021 05:00:52

71. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 423

72. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 116

73. Bu konu : ” Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 229

74. Diyarbakır dan kimler var. Cumhurbaşkanı Trump’ın ABD askerlerinin başkanlarına yerleştirilen Rus lütufları hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olabileceği iddiaları hakkında tartışma yok mu? . Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link