Bunu geçmişte birden fazla seçim için söyledim, ama öyle oluyor ki bu, bu yılki seçimlerde sıcak bir konu. Ama başkanımızın seçim yapılmadan çok önce karar verdiğini hissediyorum, kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama gerçekten sıradan insanların bizi küresel düzeyde kimin temsil edeceğine karar vermelerine izin vereceklerini düşünüyor musunuz? Sanırım seçimden önce dünyanın en güçlü insanları buluşuyor. Daha sonra kim olacağına karar verirler ve halkı tatmin etmek için sahte bir seçime ev sahipliği yapar ve oylarının önemli olduğunu düşünmelerini sağlarlar.

Author

18 Comments

1. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler

2. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , – 60

3. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 30-01-2021 08:45:38

4. Manisa dan kimler var. Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 184

5. Trabzon merkezden ben emin. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 31-01-2021 05:14:24

6. Bolu dan kimler var. Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi . selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, sağolun , doruk – 376

7. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 16:20:13

8. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Emine – 62

9. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 154

10. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, sağolun , gaye – 256

11. Afyon dan kimler var. Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi . Merhaba web siteniz yeminle iyi, saolun , ali – 158

12. Osmaniye merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 14-03-2021 02:00:58

13. Denizli dan kimler var. Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi . Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 186

14. Bitlis dan kimler var. Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi . Mrb sayfan valla iyi, şukuladım , Hasan – 179

15. Aksaray merkezden ben Emine. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, saolun 02-04-2021 03:26:37

16. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , ziya – 86

18. Bu konu : ” Cumhurbaşkanımız Seçim Başlamadan Karar Verdi ” çok güzel. Selam siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link