İşte bir fikir, eğer yaşınız cinsiyetiniz için ortalama yaşam beklentisini aşarsa, göreve aday olamazsınız.

Amerika’da bir erkeğin ortalama yaşam beklentisi yaklaşık 78 yaşındadır.

Önümüzdeki 4 yıl boyunca ülkemize özenle hizmet etmesi için 78 yaşında bir erkeği seçtik.

Bunu garip bulan tek kişi ben miyim?

gönderen … hdawgsleezy
[comments]

Author

15 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 179

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 21-01-2021 17:56:51

3. Çankırı dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Slm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 83

4. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 458

5. Kırıkkale dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 391

6. Kilis merkezden ben banu. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-01-2021 09:59:13

7. Isparta dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhabalar sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım , ali – 374

8. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, teşekkürler

10. Erzincan merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-02-2021 07:50:39

11. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım

12. Kırşehir dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 151

13. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 373

14. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 117

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link