İşte bir fikir, eğer yaşınız cinsiyetiniz için ortalama yaşam beklentisini aşarsa, göreve aday olamazsınız.

Amerika’da bir erkeğin ortalama yaşam beklentisi yaklaşık 78 yaşındadır.

Önümüzdeki 4 yıl boyunca ülkemize özenle hizmet etmesi için 78 yaşında bir erkeği seçtik.

Bunu garip bulan tek kişi ben miyim?

gönderen … hdawgsleezy
[comments]

Author

42 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 179

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 21-01-2021 17:56:51

3. Çankırı dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Slm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 83

4. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 458

5. Kırıkkale dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 391

6. Kilis merkezden ben banu. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-01-2021 09:59:13

7. Isparta dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhabalar sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım , ali – 374

8. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, teşekkürler

10. Erzincan merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-02-2021 07:50:39

11. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım

12. Kırşehir dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 151

13. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 373

14. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 117

15. Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , Hasan – 379

17. Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 219

19. Tokat dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhabalar sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 495

20. Konya dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Selamlar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 106

21. Diyarbakır dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Selamlar siteniz inanki çok iyi, saolun , Emine – 1

22. Çankırı dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhaba sayfanız cidden iyi, sağolun , Hasan – 114

23. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , doruk – 340

24. Kayseri merkezden ben . Merhaba siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 10-05-2021 23:40:34

25. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 270

26. Samsun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-06-2021 12:10:11

27. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, saolun

28. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 316

29. Kırıkkale dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Emine – 380

30. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

31. Hakkari dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 258

32. Merhabalar siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

33. Bitlis dan kimler var. Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı . Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 358

34. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 03-07-2021 17:25:24

35. Aksaray merkezden ben hatice. Slm siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 09-07-2021 22:48:31

36. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 336

37. Bu konu : ” Cumhurbaşkanlığı Yaş Sınırı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 282

38. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link