Kategoriler
Genel

Cumhuriyetçi / Demokrat, Liberal – Muhafazakar, Elitlerin istediği TAMAMEN.

Elit tarafından kontrol edilen medyanın her geçen gün büyüyen aşırı siyasi bölünmeyi teşvik etmesi tesadüf değildir. Anlatı sadece sol ve sağ arasında bir tartışma olmasını istiyorlar. İşleri basitleştirir. Kimin kazandığı önemli değil, çünkü sonunda hepsi zengin oluyor.

Bütün politikacılar dost. Sadece seçilmek ve iktidarı korumak için savaşırlar ve tartışırlar. İktidar, para ve ego uğruna hepsi için dev bir oyundur. Anlatı soldan sağa kaldığı sürece, gerçek meseleler asla sunulmayacaktır. Elit, para kazanmak için bir işgücü üzerindeki kontrolünü sürdürürken, insanlar hangi siyasi partinin en iyisi olduğunu savunuyorlar.

Sol görüşlü bir komplo yoktur; sağcı bir komplo yoktur; tek siyasi komplo kurumun kendisidir. Halka açık, puro dumanı ve özel viski içmek.

Kazanmanın tek yolu oyunu oynamamaktır. Sorun karşıt siyasi parti değil. Sorun, bankacılar ve benzerlerine ait olan ve kişisel kazanç için ahlakı feda eden tüm profesyonel politikacılardır.

Politik mücadeleyi durdurun ve takımınızın daha iyi ve kazanılmış olduğunu söyleyebilmek için “takımınızı” destekleyin.

Ahlakı destekleyin ve insanlığı destekleyin. Hangi çekirdeğin iktidarda olduğuna bakılmaksızın bir bütün olarak toplumun daha iyi durumda olmasını destekleyin.

Oyunu oynamazsak dünyayı daha iyi hale getirebiliriz.

“Cumhuriyetçi / Demokrat, Liberal – Muhafazakar, Elitlerin istediği TAMAMEN.” için 32 yanıt

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, saolun 07-01-2020 14:18:38

Eskişehir merkezden ben banu. Selam sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım 07-01-2020 14:18:39

Nevşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun 24-02-2020 02:08:34

Burdur merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, şukuladım 28-02-2020 19:36:54

Bayburt merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-02-2020 22:36:18

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, saolun 01-03-2020 13:32:07

Yalova merkezden ben ahmet. Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-03-2020 09:29:57

Muğla merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler 17-03-2020 12:09:42

Artvin merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, saolun 21-03-2020 17:15:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir