Onlara hiçbir maliyeti olmayan “sahte popülizm” in aksine, GOP’un zengin yöneticileri gerçek Muhafazakar popülizme tahammül edemezler.

Cumhuriyetçi partinin sunacak hiçbir şeyi yok. Asla gerçek bir gündem ortaya koymazlar çünkü ric’in çıkarlarına hizmet etmekten öteye gidemezler.

Bu yüzden vagonlarını Donald Trump’a o kadar şiddetle vurdular ki … Trump hakkında ne düşünürseniz düşünün, GOP’un Donald Tru’nun ötesinde sunabileceği hiçbir şey olmadığı çok açıktı.

Donald Trump ne derse onu tekrar edeceklerdi. Açıkça inanmıyorum

Ama avlanırlardı çünkü sahip oldukları tek şey buydu

Ancak Trump ve Trumpizm’deki sahte destek, GOP’un bir parti olarak varoluşsal sorununun sadece açık yarısıdır.

Diğer yarısı politikayla ilgilidir ve 2020 platformunun bu tuhaf eksikliğine bağlanır. Cumhuriyetçilerin yeni fikirleri yok, standart özet, ancak bu, Trump’tan önce gelen daha temel ve çözülmez muammaya ulaşmıyor. Cumhuriyetçi şeytani dehalar yeni fikirler sunmuyorlar çünkü üç büyük yapısal hedeflerine – zenginler ve şirketler üzerindeki vergileri asgariye indirmek .. şirket düzenlemelerini asgariye indirmek ve işçilerin gücünü asgariye indirmek – – başarmayı çoktan başardılar.

Bunların hepsinde gidebildikleri kadar ileri gittiler.

Özel şirketlerde çalışanların yalnızca% 6’sı sendikalara üye. İş dünyasına ve zengin bireylere uygulanan en yüksek vergi oranları, 20. yüzyılın çoğunda olduğundan çok daha düşük. Cumhuriyetçiler, Sosyal Güvenliği özelleştirme ya da başarısız oldukları ilacı yürürlükten kaldırma gibi büyük yapısal yollarla ilerlemeye çalıştıklarında

ve aslında, bunlardan herhangi birinde başarılı olsalardı, bence bu onlar için politik olarak felaket olurdu

Seçmenler, oybirliğiyle 1.400 dolarlık çekleri iptal etmeye veya sosyal güvenliği ellerinden almaya çalıştıkları için kongre GOP’u ödüllendirmek üzere mi? Ya da öfkeyle yükselip köprülerin yeniden inşasına ve geniş bantın genişletilmesine ve büyük şirketlere ve en zengin% 1’e alçakgönüllü daha yüksek vergiler yoluyla yaşlıların bakımının genişletilmesine karşı çıkın.

Bence değil. Democrati adayları on yıllardır ilk kez, ikna edici bir şekilde, “Kuruluşun bu seçimde trilyonlarca doları tehlikeye attığını” ve diğer tarafın “bundan sorumlu olan bir iktidar yapısını sürdürmek için çaresiz olduğunu söyleyebilecekler. işçi sınıfımızı soyan, ülkemizi servetinden alan ve bu parayı bir avuç büyük şirketin cebine koyan ekonomik kararlar. “

Bu da kulağa çok kızgın geliyor mu… sosyalist?

Bu komik, çünkü bunlar Donald Trump himselff’in replikleri … 2016 kampanyasının büyük kapanış reklamındaki ses. Öyleyse GOP’un 21. yüzyılın seçimsel olarak başarılı bir “yeni fikri”, Amerikan kapitalizminin hileli ve acımasızca haksız olduğu için sert bir eleştirisi mi? Ve son savaşta savaşmaya gelince bile, şeytanlaştırılmış baş düşmanları Coca-Cola ve Delta gibi Fortune 100 şirketleri mi?

İyi eğlenceler Cumhuriyetçiler.

Demek istediğim, uzun zaman önce korporatizm lehine muhafazakarlığı terk etti

Zengin ve büyük şirketlerin partisi olarak, işçi sınıfını kendi adaylarına oy vermeye nasıl ikna edebilir?

Bu küçük bir olay değil. Küçük bir aksaklık değil. Aksine, Cumhuriyetçi Parti’nin merkezinde yatan temel bir temel meseledir. En üst düzeyde büyük bir strateji gerektirir.

Sorun basit. GOP, en zengin% 1’i oluşturan zengin ve büyük işletmelerin çıkarlarına hizmet etmek için vardır. Ancak hiçbir parti sadece% 1 oyla bir seçimi kazanamaz. Bu nedenle, seçimleri kazanmak için GOP mutlaka kendi zengin özünün ötesine geçmeli ve% 99’daki büyük bir emekçi kesimi Cumhuriyetçilere oy vermeye ikna etmeye çalışmalıdır.

Ancak bu imkansız görünüyor.

En tepedeki efendiler, GOP’un en zengin% 1’i destekleyen ve işçi sınıfını beğenmeyen politikaları sürdürmesini ister. Yani Cumhuriyetçi politikalar zorunlu olarak% 99’a kadar popüler olmayacak. Bu nedenle, GOP hiçbir zaman% 1’den fazla oy alamaz ve bu nedenle asla seçimleri kazanamaz.

Bu oldukça büyük bir muamma.

Normalde, bir siyasi parti seçmenlere fayda sağlayan politikalar sunarak seçimleri kazanır. Bu politikalar, daha sonra siyasi partiye oy veren seçmenleri cezbetmektedir.

Ancak Cumhuriyetçi Parti için bu bir seçenek değil. Bir aday muhtemelen% 1’in tercih ettiği politikalar için kampanya yürütemezdi. Sadece güdük konuşmasını hayal edin. “Bana oy verin, sağlık bakımınızı keseceğim! Aslında, daha da iyisini yapacağım – sağlık hizmetinizi tamamen ortadan kaldırmak için deli gibi savaşacağım !. “

Bana oy verin, emekli maaşlarınızdan kurtulayım! Bu, şirketleri bir paketten kurtaracak ve hissedarların karlarını artıracaktır! İşçilerin canı cehenneme! “

“Bana oy verin ve işlerinizi küreselleşme altında denizaşırı ülkelere göndermeye söz veriyorum! Aynı emek Asya’da sadece kuruşa kiralanabilir! Yaşasın! “

Tabii ki işe yaramayacak.

Cumhuriyetçi Parti tek bir tercihle kaldı – Gerçek niyetleri ve gerçek politikaları konusunda muhtemelen dürüst olamaz. İşçi sınıfı onlara asla oy vermez. Bunun yerine, tek seçenek yalan söylemektir.

Cumhuriyetçi Parti yalan söylemeli. Seçeneği yok. Gerçek iç özünü gizlemelidir. Bu parti için bir ölüm kalım meselesi. Cumhuriyetçi Parti’nin hayatta kalması, yalan söylemeye bağlıdır. Gerçek amacı hakkında yanlış bir izlenim yaratmadan var olamaz.

Ve son bir not olarak, Cumhuriyetçi Parti onlarca yılını çok küçük ve sınırlı bir nüfus kitlesine saldırarak geçirdi. Orta Amerikalı yaşlı beyaz adamlar ..

Ne yazık ki onlar için Amerika daha çeşitli hale gelmeye başladı ve gençler yönetimi ele geçirmeye başladı ve bu yaşlılar ölmeye başladı. Bu da Cumhuriyetçi Parti’nin çok küçük çadırı daha da küçüldükçe daha da küçüldü. Artık sadece orta Amerikalı yaşlı beyazların oylarıyla seçimleri kazanamazsınız ..

Ve Demokratlar, finanstan pazarlamaya PR’ye kadar her şeyi ve başarılı kampanyalar yürütmek için gerekli olan her şeyi anlayan çok çeşitli bir grubun peşindeyken, Cumhuriyetçiler hiçbir zaman gerçekten böyle bir şeye sahip olmadı .. bir kömür madencisi gerçekten yardımcı olamayacak Partinizi destekleyen bir sanat yaratıyorsunuz. Ve petrol işçisi gerçekten iyi bir halkla ilişkiler olmayacak

26 Comments

1. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , Aylin – 308

2. Selamlar web siten valla güzel, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun , – 11

4. Erzurum dan kimler var. Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. . Slm paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 448

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 159

6. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. . Merhaba sayfan inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 456

7. Malatya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:02:15

8. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 21:48:55

9. Tekirdağ merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha güzel, saolun 06-05-2021 22:22:56

10. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 12:29:23

11. Slm sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , banu – 376

13. Elazığ merkezden ben Aylin. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun 17-05-2021 01:17:00

14. Kilis dan kimler var. Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. . Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 60

15. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inanki iyi, teşekkürler 04-06-2021 23:05:01

16. Osmaniye dan kimler var. Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. . Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 124

17. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 259

18. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, facebookta paylaştım , emin – 35

19. Merhabalar bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

20. Batman dan kimler var. Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 33

21. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 215

22. Siirt merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:03:03

23. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Parti Neden Mahkum Edildi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 391

24. Artvin merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 08:28:07

25. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link