Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim.

Konvansiyondan kendisi veya konuk konuşmacılar tarafından yapılan hemen hemen tüm konuşma noktaları, bu denizaltının çoğunluğunun bu ülkedeki siyasi manzara söz konusu olduğunda inandığı şeylerin yıldız ışığı idi. Bu bir bakıma kafamı karıştırıyor çünkü bu bir komplo alt yapısı ve ana akım fikir / inanç sisteminden farklı olması gerekiyor ama aynı zamanda sesimizin duyulması beni mutlu ediyor ve bu alt yazı pek çok konuda haklı olabilir.

“Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim.” üzerine 17 yorum

1. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 29-08-2020 00:16:34

2. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-08-2020 17:16:39

3. Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 03:40:20

4. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 17:57:01

5. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 56

6. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun 19-10-2020 05:32:14

Yorum yapın