Konvansiyondan kendisi veya konuk konuşmacılar tarafından yapılan hemen hemen tüm konuşma noktaları, bu denizaltının çoğunluğunun bu ülkedeki siyasi manzara söz konusu olduğunda inandığı şeylerin yıldız ışığı idi. Bu bir bakıma kafamı karıştırıyor çünkü bu bir komplo alt yapısı ve ana akım fikir / inanç sisteminden farklı olması gerekiyor ama aynı zamanda sesimizin duyulması beni mutlu ediyor ve bu alt yazı pek çok konuda haklı olabilir.

Author

63 Comments

1. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 29-08-2020 00:16:34

2. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

3. Selam sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

4. Balıkesir merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun 29-08-2020 04:20:39

5. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-08-2020 17:16:39

6. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler 05-09-2020 12:03:04

7. Selam herkese web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

9. Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 03:40:20

10. Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. merhaba arkadaşlar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

12. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sağolun

13. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 17:57:01

14. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, tebrikler

15. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 56

16. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun 19-10-2020 05:32:14

17. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi cidden güzel, tebrikler 21-10-2020 16:16:30

18. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 364

19. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, sağolun 23-11-2020 03:48:31

21. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 255

22. Samsun merkezden ben banu. Selam siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler 02-12-2020 18:06:02

23. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 86

24. Erzincan merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 07-12-2020 14:57:36

25. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Edirne dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 364

27. Afyon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:46:24

28. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım

29. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

30. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-12-2020 20:10:09

31. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 28-12-2020 22:46:15

32. Yalova dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 412

33. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, sağolun

34. Giresun merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım 11-01-2021 20:11:43

35. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 380

36. Antalya dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 408

37. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 249

38. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki iyi, saolun , mehmet – 331

39. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

40. Kilis merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-01-2021 04:26:49

41. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

42. Kayseri dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Selam paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 83

43. Antalya dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Selam herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 175

44. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 395

45. Adana merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 20-02-2021 03:57:53

46. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, saolun

47. Rize merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 03-03-2021 10:00:44

48. Erzurum dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Selam sayfan valla çok iyi, şukuladım , memo – 136

49. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Slm web sitesi vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 15

50. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 52

51. Karabük dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . selamun aleyküm paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 330

52. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 188

53. Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım 20-04-2021 14:13:11

54. Bilecik dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 47

55. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 369

56. Erzurum dan kimler var. Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. . Selam siten cidden güzel, sağolun , banu – 121

57. Isparta merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler 06-05-2021 15:01:55

58. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler 07-05-2021 03:50:34

59. Bu konu : ” Cumhuriyetçi Ulusal Kongre, tüm konuşma noktalarını bu alt başlıktan çekmiş görünüyordu. Sesimizin duyulmasına sevindim. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 220

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link