Görünüşe göre Cumhuriyetçiler kendi partileriyle ilgileniyorlar, yani örneğin sadece Joe Biden’ın başsavcısına bakın.. 6 Ocak halkı gibi Cumhuriyetçileri kovuşturmaya odaklanın..

BLM veya antifa’yı kovuşturmamak için herhangi bir bahane bulacağını itiraf etti.

Bunu Donald Trump’ın başsavcısı ile karşılaştırın ve kariyerinin en önemli soruşturmasını içeren herhangi bir şeyden kendisini reddetti ve temelde ayrıca BLM veya antifa’yı soruşturmayacağını söyledi, ancak neredeyse hiçbir gözetim veya sınırlama olmaksızın 3 yıl boyunca Trump hakkında bir soruşturmaya izin verdi. soruşturma..

Ancak tek örnekler bu değil. Demek istediğim, Trump kabinesinin çoğu Demokrat anlatılarla hemfikirdi ve Demokrat kabineye beklediğiniz şeyleri yaptı. Cumhuriyetçiler ile demokratlar arasındaki mesele de bu. İki partili sistemde bile Cumhuriyetçiler, Cumhuriyetçilerle aynı fikirde olmayan kişileri atama eğilimindeyken, Demokratlar Demokratlar lehine çok önyargılı insanları atamaya eğilimlidir.

Demokratları soruşturmak için önyargılı birini atanan bir cumhuriyetçi asla göremezsiniz. Ama aynı zamanda Demokratların soruşturma yapmak için önyargılı olan birini atadığını da asla göremezsiniz.

Author

33 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 270

2. Sivas merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-08-2021 12:15:50

3. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

4. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 423

5. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, tebrikler

6. Adıyaman merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-08-2021 12:25:40

7. Bursa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım 14-08-2021 12:37:31

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 257

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 446

10. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , doruk – 383

11. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 12:52:01

12. Bartın dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Selam herkese siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 201

13. Hakkari merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 14-08-2021 13:01:32

14. Trabzon dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 18

15. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 434

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 172

17. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, saolun , memo – 97

18. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Selam web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 52

19. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Merhaba siten cidden çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 484

21. Ardahan dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Mrb web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , doruk – 174

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 277

23. Ankara dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , Hasan – 312

24. Bingöl dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 208

25. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

26. Eskişehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 17:52:51

27. Siirt dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 12

28. Bingöl merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 31-08-2021 18:15:10

29. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 82

31. Yalova merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2021 13:41:31

32. Bitlis dan kimler var. Cumhuriyetçiler Başkan olduklarında, adaylarına demokratları koruyan Demokratları atarlar. Ne zaman . Slm paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 397

Write A Comment