Biden aptal bir eşek şeyi söyledi (bağlamdan çıkarılırsa) ve tüm videoyu izlerseniz, onunla ve konuşmayı bitirmeye çalışırken büyük bir sohbet ediyordu. Gerçekten de “kimin oy vereceğini yakınmış gibi seçemezseniz, hedefinizin bugünkü toplumdaki siyah insanların ilerlemesini ilerletmek olduğunu söyleyemezsiniz” diyordu.

Afro-Amerikan komedyenlerin / Facebook’taki diğer etkileyicilerin “kim olduğunu sanıyor” gibi çıldırdıklarını gördüm. Cumhuriyetçiler tarafından ödenmeleri gerekiyor. Trumps başkanlığının tamamı azınlık halkını bastırmak ve kontrol etmek için ana bir temaya sahip olduğunda, neden bu kadar aptalca şeyleri tek bir cümle üzerinde söylesinler?

Bunu yapmak için belki 1 milyon kadar (onlar için hiçbir şey) siyah nüfuzlulara para ödüyorlar. Sanki birisi tek bir cümlenin oyunuza karar vermesi gerektiğini söylüyor; bunu bağlam dışına çıkarır ve izleyicileri Biden’e karşı elde etmek için etkilerini kullanırlar. İyi niyetleri olan rasyonel düşünen hiç kimse bunu yapmaz. Ortalama zekaya sahip olan herkes Biden’ın ne anlama geldiğini çözebilir. Görüşmeci ile ARKADAŞ olarak konuşuyordu. Bu insanlar sellouttur ve başkaları üzerinde etkisi olmamalıdır.

Bu yazılarda en çok paylaştığım ve koronavirüs gibi yaydığı insanlar TRUMP 2020’yi spam yapan insanlar. Çok açık bir dublör. Bir komplo bile olmayabilir, sadece bir gerçek olabilir.

Author

98 Comments

1. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 23-05-2020 09:12:17

2. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun

3. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 25-05-2020 02:41:32

4. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler

5. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten yeminle mükemmel, face de paylaştım 03-06-2020 18:20:32

6. Selam herkese web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

7. Karabük merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok iyi, sağolun 14-06-2020 07:00:12

8. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 16-06-2020 19:48:11

9. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-06-2020 10:20:29

10. Hatay merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 21-06-2020 22:02:43

11. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

12. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

13. Van merkezden ben ahmet. Selam web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 05:37:30

14. Mardin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-07-2020 19:07:19

15. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 13-07-2020 03:06:17

16. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım

17. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

18. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

22. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

23. Bursa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 06-08-2020 00:41:20

24. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

25. Kocaeli merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler 10-08-2020 13:21:10

26. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 13-08-2020 20:14:04

28. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, şukuladım

29. Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-08-2020 00:13:44

30. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-08-2020 08:05:23

31. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

32. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun

33. elif yılmaz Reply

Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Karaman merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 18-09-2020 08:17:13

35. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun

36. Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım

37. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

38. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

39. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

40. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 83

41. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla çok iyi, sağolun , ahmet – 376

42. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 01-11-2020 13:39:11

43. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun

44. Ankara dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 486

45. Balıkesir dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 275

46. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım

47. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 350

48. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Aydın dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 134

50. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

51. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , hatice – 486

52. Kars merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 28-11-2020 11:31:32

53. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten vallaha billaha güzel, sağolun 01-12-2020 10:39:59

54. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, saolun , hatice – 158

55. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, şukuladım 05-12-2020 23:15:03

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 237

57. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 133

58. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfa süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

59. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

60. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

61. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 03:20:37

62. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 60

63. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Slm web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 467

64. Balıkesir dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Merhaba web siten süper ötesi güzel, tebrikler , banu – 59

65. Bayburt dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 90

66. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-01-2021 04:00:17

67. Kilis merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten inan ki hayran edici, tebrikler 01-02-2021 17:34:49

68. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

69. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 278

70. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 148

71. Tekirdağ merkezden ben memo. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, sağolun 28-02-2021 08:54:15

72. Tokat merkezden ben ali. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-03-2021 16:02:01

73. İstanbul dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 27

74. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 383

75. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, face de paylaştım

76. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 234

77. Sivas dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ali – 466

78. Bingöl dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Merhaba siten valla çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 89

79. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , – 235

80. İzmir dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , banu – 242

81. Kırklareli dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 17

82. Manisa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 05:38:39

83. Slm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

84. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 353

85. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2021 00:56:29

86. Amasya dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 48

87. Gaziantep dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Slm siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 260

88. Çanakkale dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 253

89. Bartın dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 303

90. Bu konu : ” Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ali – 273

91. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 18-06-2021 06:08:28

92. Hakkari dan kimler var. Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar. . Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 444

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link