Kategoriler
Genel

Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar.

Biden aptal bir eşek şeyi söyledi (bağlamdan çıkarılırsa) ve tüm videoyu izlerseniz, onunla ve konuşmayı bitirmeye çalışırken büyük bir sohbet ediyordu. Gerçekten de “kimin oy vereceğini yakınmış gibi seçemezseniz, hedefinizin bugünkü toplumdaki siyah insanların ilerlemesini ilerletmek olduğunu söyleyemezsiniz” diyordu.

Afro-Amerikan komedyenlerin / Facebook’taki diğer etkileyicilerin “kim olduğunu sanıyor” gibi çıldırdıklarını gördüm. Cumhuriyetçiler tarafından ödenmeleri gerekiyor. Trumps başkanlığının tamamı azınlık halkını bastırmak ve kontrol etmek için ana bir temaya sahip olduğunda, neden bu kadar aptalca şeyleri tek bir cümle üzerinde söylesinler?

Bunu yapmak için belki 1 milyon kadar (onlar için hiçbir şey) siyah nüfuzlulara para ödüyorlar. Sanki birisi tek bir cümlenin oyunuza karar vermesi gerektiğini söylüyor; bunu bağlam dışına çıkarır ve izleyicileri Biden’e karşı elde etmek için etkilerini kullanırlar. İyi niyetleri olan rasyonel düşünen hiç kimse bunu yapmaz. Ortalama zekaya sahip olan herkes Biden’ın ne anlama geldiğini çözebilir. Görüşmeci ile ARKADAŞ olarak konuşuyordu. Bu insanlar sellouttur ve başkaları üzerinde etkisi olmamalıdır.

Bu yazılarda en çok paylaştığım ve koronavirüs gibi yaydığı insanlar TRUMP 2020’yi spam yapan insanlar. Çok açık bir dublör. Bir komplo bile olmayabilir, sadece bir gerçek olabilir.

“Cumhuriyetçiler, marjinalize olmuş insanların oylarını etkilemek amacıyla Joe Biden bildirisi üzerinden dönen videoları yayınlamak için siyah nüfuzlulara ödeme yapıyorlar.” için 4 yanıt

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 23-05-2020 09:12:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir