Kategoriler
Genel

Cumhuriyetçilerin virüse rağmen ülkeyi yeniden açmak istemelerinin nedeni Kasım seçimlerini zayıflatmak.

Bunu düşün. Trump ve takipçileri, ekonominin yeniden başlayabilmesi için ülkenin yeniden açılmasını istiyor. Enfeksiyon çizelgelerine bakacak olsaydık, yeni enfeksiyonların sayısında yayıldık. Bu, ABD’deki ilk enfeksiyondan yaklaşık 3 ay sonra. Ülkeyi yeniden açmayı başardıkları varsayılırsa, o zamana kadar Haziran olur. İkinci bir enfeksiyon dalgası yükselecekti ve bu kez şimdiye kadar teyit edilen 1,36 milyon vaka nedeniyle eskisinden daha kötü olacaktı. Bunu varsayarsak, muhtemelen enfeksiyon oranı platolarına kadar yaklaşık 4 ay daha sürer. Bu, ayı Ekim ayına yerleştirir. Bu nedenle, çoğu insan enfekte olduğu için Kasım ayında oy kullanmaktan korkacaktı. Bu yüzden oylamayı posta yoluyla hedefliyorlar, çünkü herkesin oy vermesini sağlayacak, bu da istemedikleri bir şey. En sağ kanatlı Cumhuriyetçiler, dışarı çıkmak, virüs ya da değil gitmek istediklerini gösterdiler ve seçim sırasında kesinlikle oy kullanacaklar. Bu, Demokratları seçimde ciddi bir dezavantaja sokuyor. Tabii ki bu, az önce oluşturduğum bir komplo teorisi. Bu yüzden bir tuz tanesi ile alın.

“Cumhuriyetçilerin virüse rağmen ülkeyi yeniden açmak istemelerinin nedeni Kasım seçimlerini zayıflatmak.” için 26 yanıt

Şırnak merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 03:48:20

Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2020 05:16:01

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:16:43

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:41:53

Denizli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-05-2020 01:17:06

Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 29-05-2020 20:42:55

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 03-06-2020 10:38:14

Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-06-2020 14:29:27

Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 18:14:12

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2020 17:00:38

Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, tebrikler 02-07-2020 08:24:21

ziya için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir