Cuomo’nun hastane yataklarını serbest bırakması gerektiğini söyleyenlere: huzurevi

daha fazla kanıt adolph cuomo bir katil

NYT ve Washington Times’a göre:

Koronavirüs pandemisinin yüksekliği sırasında, New York City, şehirdeki birçok hastanenin yaşadığı krizi hafifletmek için Billie Jean King Ulusal Tenis Merkezi’nde geçici bir hastane açtı. Şehir geçici hastaneye 52 milyon dolar harcadı toplamda, tesiste doktorlara saatte 732 dolar kadar ödeme yapan New York Zamanlar. Ancak hastane toplamda sadece 79 hastaya hizmet verdi ve tesiste çalışan bir hemşire uygulayıcı “telefonuma oturup Facebook’a bakmak için günde 2,000 dolar ödedi” dedi.

Geçici hastanenin yetersiz kullanımına çeşitli faktörler katkıda bulunmuştur. Birçok kamu hastanesi, hastaları başka hastanelere sevk ettikleri takdirde gelir kaybı konusunda endişeliydi. Birçok hastanenin ambulans şirketleri ile özel sözleşmeleri olduğu için hastaları geçici hastaneye götürmek genellikle zordu. Ancak gerçek şu ki: Şehir, hiç kullanmadığı bir tıbbi tesis oluşturmak için milyonlarca dolar harcadı, tıbbi olarak donatılmayan diğer tesisler – yani uzun süreli bakım tesisleri – savunmasız COVID-19 hastalarını tedavi etmek zorunda kaldı.

https://www.washingtonexaminer.com/opinion/andrew-cuomos-disastrous-nursing-home-policy-was-not-his-only-option

“Cuomo’nun hastane yataklarını serbest bırakması gerektiğini söyleyenlere: huzurevi” üzerine 23 yorum

1. Sivas merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-08-2020 19:03:51

2. Isparta merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 17:10:08

3. Bartın merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 09:24:35

4. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 11:09:49

5. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:43:47

6. Konya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 16-10-2020 00:37:44

7. Bu konu : ” Cuomo’nun hastane yataklarını serbest bırakması gerektiğini söyleyenlere: huzurevi ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden çok iyi, saolun , memo – 332

8. Bu konu : ” Cuomo’nun hastane yataklarını serbest bırakması gerektiğini söyleyenlere: huzurevi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , ziya – 344

Yorum yapın