Ayrıca, Hollywood’un iki genç kadının akıllarını yitirdiği ve karşılık olarak mali durumlarının kontrolünü kaybettiği iddia edilen yüksek profilli davalarına karışan isimler de var. Britney Spears ve Amanda Bynes, dünyanın görmesi için zihinsel bir çöküş yaşamış gibiydi – birçok insan için oldukça eğlenceli bir sıkıntı dönemi, ancak bu ikisinin mali durumları üzerindeki kontrolünü kaybetmesine mal olan çok gerçek bir durum. hayatlarındaki pek çok karar (oy verme, ulaşım, ne hakkında konuşmamıza izin verildiği vb.)

İnsanlar bu iki vakayı çok ciddiye alıyor. Hikayeye tek bir kişinin bile meydan okuduğunu duymadım … İnsanların her kadının durumunu tartıştığını ve bir şeyi sorgulamak için durmadan aşağıdaki isimleri ortaya çıkardığını duydum.

Brenda PENNY – Britney’nin konservatörlüğü denetleyen yargıcı Andrew WALLET – Britney’nin yardımcı koruyucusu (yakın zamanda değiştirilmiş olabilir, hatırlamıyorum) Ashley BANKS – Amanda’nın Twitter’daki ekran adı / tanıtıcısı

Umarım buradaki çoğunuz, medya olaylarının ve senaryolarının çeşitli şekillerde yorumlanabileceği yollardan uzaksınızdır … Çoğu zaman, işler her zaman göründüğü gibi değildir. Medyanın bize sunduğu önemli şeylerin çoğunda kodlanmış mesajlar vardır. Hiçbirimiz sıradan insanlar emin olamayız

… son olaylarla aynı hizaya gelen veya bazı sayısal kalıpları takip eden özel tarihler veya belki de basit sayı 33 … … genellikle nadir ve olası görünmeyen, ancak kelime tanımlanıp yerleştirildiğinde anlamlı olan isimler bağlam.

Bu isimler, her şeyin bir aldatmaca olduğunu işaret etmenin bir yolu olarak mı şifreleniyor? Ya da belki de isimleri bu gibi vakalara kodlamak, aslında yapmak istediklerini ortaya koymalarına izin veriyor – pratikte soygun ve utanç ve bu kadınları dünya sahnesinde mahrum bırakma?

Tek bildiğim, kimsenin bu isimlerin bu davalarla ilişkili olduğu gerçeğini gündeme getirmediğini duymadım. Bana sorarsan çok tesadüfi görünüyor! Herhangi bir fikri olan var mı? Bu isimlerin tesadüf olduğuna inanıyor musunuz? Yoksa Britney’nin durumunda gerçek isimlerin yerine geçen sahte isimler mi sizce? Bu konservatör gemilerinin gerçekten olduğuna inanıyor musunuz? Ya da belki de medyanın tarif ettiği şekilde olmuyor mu? Kasıkları manipüle etmenin amacı nedir? Kime hizmet ediyor? Tünelin sonunda bu kadınlardan herhangi biri için ışık var mı?

Not – hiçbir şekilde Britney hayranı ya da bu #freebritney hareketinin parçası değilim. Son zamanlarda davasının ilk kez konuşulduğunu duydum ve isimlerin çok para ile ilgili olduğunu çok çabuk yakaladım!

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 379

2. Trabzon merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, sağolun 11-02-2021 15:15:26

3. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 464

4. İstanbul merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz inanki güzel, sağolun 11-02-2021 15:38:10

5. Selam herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla iyi, face de paylaştım , ahmet – 182

7. Sakarya merkezden ben memo. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, şukuladım 11-02-2021 19:26:01

8. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , ziya – 191

9. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inan ki iyi, teraziye tıkladım 11-02-2021 19:47:13

10. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım 11-02-2021 19:47:15

11. Kırşehir dan kimler var. Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? . Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , – 15

12. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle güzel, şukuladım , ahmet – 216

13. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım , memo – 140

14. Bitlis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 25-02-2021 02:22:39

15. Bitlis dan kimler var. Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 29

16. Bu konu : ” Cüzdan. Kuruş. Bankalar. Paranın yanı sıra, bu kelimelerin başka nasıl ilişkili olduğunu bilmek ister misiniz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 171

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link