Biraz önce yerel bir radyo istasyonunda insanlara güncel ana dünya konusunun hafif bir versiyonunun verilmesi için 2.500 $ teklif edildiğini duydum. Merak ediyorum, kimse çıkıp kaydoldu mu / CV’nin hafif sürümünü aldı mı? Olan birini tanıyan var mı? Olan birini tanıyorsanız veya tanıyorsanız sonuçlar?

Rusya’dan sevgilerle

gönderen … D3C31V35
[comments]

Author

57 Comments

1. Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

2. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 25-09-2020 16:05:07

3. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 11:05:58

4. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

6. Mrb paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Selamlar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler

10. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Afyon dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 122

12. Bolu dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 240

13. Sakarya merkezden ben . Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 25-10-2020 08:07:51

14. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, sağolun , Aylin – 86

16. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 23

17. Isparta dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , doruk – 399

18. Kastamonu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-11-2020 22:57:38

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 34

20. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Merhabalar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 499

21. Selamın aleyküm siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 7

23. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, şukuladım

24. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

25. Bingöl merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:37

26. Selamlar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 19

28. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

29. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Zonguldak dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 135

31. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

32. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 01:36:24

33. Isparta merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:32:54

34. Çankırı dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , doruk – 187

35. Selamın aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Tunceli dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Selam sayfanız yeminle güzel, sağolun , ahmet – 238

37. Kars merkezden ben ziya. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-01-2021 19:27:47

38. Aydın dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 31

39. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 24-01-2021 03:13:16

40. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 236

41. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 01-02-2021 11:06:01

42. Tokat dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Merhabalar web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 270

43. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 420

44. Iğdır merkezden ben banu. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 27-02-2021 15:05:32

45. Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

46. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 85

47. Şanlıurfa dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 35

48. Tunceli merkezden ben gaye. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-03-2021 12:08:00

49. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 45

50. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Kastamonu dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 17

52. Bu konu : ” CV Aşılama Denemeleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , ali – 216

53. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

54. Yozgat dan kimler var. CV Aşılama Denemeleri . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link