Kategoriler
Genel

CV19’dan biraz mola vermek: En sevdiğiniz shill taktiği nedir?

Önce gideceğim: Kelimenin tam anlamıyla bu alt bölüme hiç yorum yapmayan veya posta göndermeyen kullanıcıları, aniden bu alt bölümün son zamanlarda nasıl çöp olduğunu göndermek için ilk kez gösterilmesini seviyorum.

Bir partizan siyasi ilişkisi nedeniyle söylediklerinde bonus puanları ve tüm gönderi / yorum geçmişi siyasi alt bölümler üzerinde ve açıkça önyargılı siyasi duygularla dolu!

Başka iyi olan var mı?

inb4: “Benim favorim, bir şilin olduklarını gizlemek için şilin şilin taktikleri hakkındaki gönderi!” Gerçek zeki.

ayrıca shill algo tren yardımcı değil. Bu tamamen kendi eğlencemiz içindir.

“CV19’dan biraz mola vermek: En sevdiğiniz shill taktiği nedir?” için 23 yanıt

Bitlis merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 22-04-2020 21:46:38

Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 25-04-2020 07:34:07

Şırnak merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım 03-05-2020 21:52:33

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-05-2020 21:52:34

Iğdır merkezden ben gaye. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-06-2020 03:57:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir