Arkadaşım geçen hafta 2. iğneyi aldı ve telefonda konuşuyorduk ve nasıl hissettiğini soruyordum. Hayatının en yoğun berrak kabuslarını gördüğünü söyledi. Takip edilme, öldürülme, dünyanın sonu gibi yoğun şeyler gibi. Hızlı bir Google araması bunun en yaygın yan etkilerden biri olduğunu gösterdi. Kovid aşısı şubesine gittim ve “rüyalar” yazdım ve aynı şeyi yaşayan binlerce sonuç çıktı! Neden?! Bunu neden yapıyor olabileceğine ve insanların gerçek fikrini değiştirebileceğine dair teori nedir? Bu beni gerçekten korkutuyor… teorileri duymayı çok isterim.

30 Comments

1. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, şukuladım , emin – 325

2. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 238

3. Sivas dan kimler var. Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? . Merhaba siten süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , – 252

4. Kırklareli dan kimler var. Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? . Selamın aleyküm sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler , banu – 301

5. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , memo – 290

6. Bursa merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun 03-08-2021 07:02:17

7. Selam paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 389

9. Eskişehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2021 05:53:55

10. İstanbul merkezden ben . Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2021 10:57:25

11. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2021 19:52:05

12. Tokat merkezden ben memo. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, saolun 09-08-2021 03:29:15

13. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? . Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 473

15. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, teşekkürler , hatice – 487

16. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 371

17. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler

18. Muğla dan kimler var. Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 445

19. Kars dan kimler var. Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? . Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 218

20. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 179

23. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-09-2021 22:40:36

24. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , – 148

25. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 24-09-2021 18:54:20

27. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 420

28. Bu konu : ” Cvid vacx berrak ve garip rüyalara/kabuslara neden oluyor. Niye ya? ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 44

Write A Comment