Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası.

Bunları dahil ederek geliştiricilerin niyetlerinin ne olduğunu merak ediyorum. Bazıları apaçık, diğerleri belirsiz ve şifreli ama diyalog veya açıklamada ortaya çıktığında ne hakkında konuştukları çok açık. Ayrıca teknolojinin insan ruhu ve deneyimi üzerindeki zararlı etkisi hakkında söylenecek çok şey var.

gönderen … morahofjormont
[comments]

This Post Has 25 Comments

1. emin

Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. mehmet

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 10

3. emin

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 75

4. elif yılmaz

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 11-01-2021 18:35:45

5. ali

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 28

6. emin

Karaman merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, şukuladım 21-01-2021 15:36:30

7. banu

Hakkari dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Mrb paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım , banu – 341

8. elif yılmaz

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 112

9. ahmet

Trabzon merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha iyi, teşekkürler 01-02-2021 11:57:06

10. ahmet

Mardin dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 412

11. Gürbüz

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 191

12. doruk

Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

13. ali

merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. hatice

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 98

15. ali

merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. Gürbüz

Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

17. ali

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 489

18. Emine

Erzurum dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Slm web siten harbiden hayran edici, tebrikler , Emine – 457

19. gaye

Bayburt dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 80

20. Hasan

Bu konu : ” Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 309

21. banu

selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, şukuladım

22. hatice

Karabük dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Merhaba siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 224

23. ali

Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-03-2021 11:59:09

24. Hasan

Gaziantep dan kimler var. Cyberpunk 2077 oynayan var mı? Farklı türlerdeki komplo teorileriyle ilgili çok sayıda bilinçaltı mesaj var. MKUltra ima edildi, salgın durumlar / biyolojik terörizm, günümüzde yaşananlara benzer siyasi ve teknolojik savaş olayları ve daha fazlası. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 479

25. ali

Selamlar sayfan harbiden iyi, şukuladım

Bir cevap yazın