D varyantının nereden geldiğini biliyor muyuz? Ne sebep oldu? Aşısız insanlar mıydı?

Gerçek bilgi arıyorum ve bu günlerde yetersiz kalıyor.

Politik olmayan ve gerçeklere dayalı kaynaklar için bazı öneriler de memnuniyetle karşılanacaktır.

Mevcut muamma hakkındaki anlayışımı geliştirmeye çalışıyorum. Aşı oldum ama virüse sahip olduğum ve onunla savaştığım için antikorlarım var.

Karım msm anlatısına inanıyor ve mutlu bir şekilde vaxed. Geçenlerde bana çifte cezayı aldığı için ona teşekkür etmem gerektiğini söyledi. Şaka yaptığını sandım ama öyle olmadığı ortaya çıktı. Çünkü bu artık hayatımda eskisinden farklı bir şekilde yaşıyor. Bilgilendirilmeye ihtiyacım var ve sadece konuşma noktalarını tekrarlamakla değil. Annenin anlatısına tamamen katılmayan herkese aynı şeyi şiddetle tavsiye ederim.

Lütfen ve teşekkürler.

…KnowNoKnowsNose tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. D varyantının kökeni. . Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , memo – 345

2. Sakarya merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 20:32:01

3. Ordu dan kimler var. D varyantının kökeni. . Merhabalar sayfanız yeminle mükemmel, tebrikler , banu – 470

4. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Gümüşhane dan kimler var. D varyantının kökeni. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , doruk – 187

6. Bu konu : ” D varyantının kökeni. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 369

7. Ordu merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 13-08-2021 17:59:47

8. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler 19-08-2021 19:42:44

9. Karabük dan kimler var. D varyantının kökeni. . selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 412

10. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

11. Muş dan kimler var. D varyantının kökeni. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 220

12. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 26-08-2021 01:24:46

13. Eskişehir dan kimler var. D varyantının kökeni. . Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 20

14. Yalova merkezden ben banu. Slm paylaşım yeminle mükemmel, saolun 29-08-2021 20:25:01

15. Bu konu : ” D varyantının kökeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 72

16. Hakkari dan kimler var. D varyantının kökeni. . Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 58

17. Siirt merkezden ben emin. Slm siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 01-09-2021 16:43:54

18. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 08-09-2021 13:41:25

19. Bu konu : ” D varyantının kökeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 258

Write A Comment