https://youtu.be/ha2mLz-Xdpg

Profesör Roger Seheult, D vitamininin COVID-19’un önlenmesi ve tedavisinde sahip olabileceği önemli rolü açıklıyor. Dr. Seheult D vitamininin nasıl çalıştığını anlatıyor, D vitamini ile ilgili mevcut en iyi verileri ve klinik deneyleri özetliyor ve D vitamini dozaj önerilerini tartışıyor.

Videoyu beğendiyseniz diğer abonelerde paylaşın.

Author

12 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 176

3. Bu konu : ” D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , ahmet – 379

4. Edirne dan kimler var. D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). . Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 319

5. Rize merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım 10-04-2021 14:03:30

6. Çanakkale dan kimler var. D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 428

7. Bu konu : ” D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 311

8. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

9. Hakkari dan kimler var. D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 440

10. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” D Vitamini ve COVID 19: Koronavirüsün Önlenmesi ve Tedavisinin Kanıtı (SARS CoV 2). ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 60

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link