Bugün, aşı durumu hakkında endişelenenleri teselli etmeye çalışan birinden bir yazı okudum; insanları nasıl böldüğünü ve hükümete karşı ne kadar güçsüz hissettiklerini ve insan türünün artık var olmadığı ya da çok boktan bir yakın geleceği öngördüğünü. Filmler ve bilim kurgu romanları beynimize bu durumların geri dönüşü olmayan bir noktaya geldiğini bir şekilde programlamış olsa da, gerçekte her zaman daha iyi olduğunu ve şu anda durum ne kadar berbat olursa olsun, dediler. her şey bittikten sonra barışı ve refahı aynı şekilde göreceğiz; ofc eğer onu görmek için yaşarsak. Ve bu bana eskiden kıyamet günü kurtarıcıları hakkında bize söylenen şeyleri hatırlattı. Lisede okulumuzun din kitabında okuduğum bir paragraf hep aklımda kaldı. Müslüman çoğunluğa sahip bir ülke olduğumuz için bize Mehdi öğretildi. Mehdi’nin ancak yeryüzü adaletsizlik, zulüm ve umutsuzlukla dolduğunda ve insanların artık hiçbir lidere, herhangi bir sosyal veya siyasi ideolojiye inancı kalmadığında ortaya çıkacağı söyleniyor. İşte o zaman onun gerçekleşmesi tüm insanlar tarafından tam olarak takdir edilecektir. Ve sonra Mesih’in ikinci gelişi takip edecek ve onlar yeryüzünde daha önce hiç görülmemiş adalet ve refahla birlikte hüküm sürecekler. Bunu hatırladıktan sonra Mehdi için Wiki’ye bir göz attım ve onun gelişine dair bazı işaretlerin olduğu veya gerçekleştiği söylenebilir:

Şii işaretleri-

• Yükselişi YamaniMehdi’ye destek vaaz verdiğine inanılıyor.

• Gökten gelen, insanı Mehdi’yi savunmaya çağıran doğaüstü kökenli Çığlık.

• öldürülmesi Nefs al-Zakiyyah

• Müslüman olduğunu iddia edenlerin büyük çoğunluğu, İslami ayinleri yapmalarına rağmen, ancak ismen böyle olacak ve Mehdi ile savaşacak olanlar da onlar olacaktır.

• Onun gelişinden önce kırmızı ölüm ve beyaz ölüm gelecek. Kırmızı ölüm şiddeti, beyaz ölüm ise şiddeti ifade eder. veba.[16]

• Birkaç rakam görünecek: Al-Harth, Al-Mansur, Shuaib bin Saleh ve Süfyani.

• Ülkesinde büyük bir çatışma olacak. Suriye, yok edilene kadar.

• Ölüm ve korku, halkına musallat olacak. Bağdat ve Irak. Gökte bir ateş görünecek ve onları bir kızıllık kaplayacaktır.

Sünni işaretler-

• gelişi SüfyaniMehdi’nin kendisine karşı ordu kuracak düşmanı.

• Mehdi’nin düşmanlarından oluşan bir ordunun Bayda arasında yer alan Mekke ve Medine.

• Yedi, dokuz ya da on dokuz yıl hüküm süreceğini.

• Kara Standart bayrağını yükselterek eşlik edeceğini Horasan.

“Kızıl ölüm”, son onyıllardır Ortadoğu’da gördüğümüz tüm şiddet ve yıkıma çevrilebilir ve “beyaz ölüm” Covid olmalı. Kelimenin teknik anlamda gerçek bir veba olsun ya da olmasın, kesinlikle öyle davranıyor.

ve Suriye’nin yıkımı? ne kadar tahrip olması gerektiğine bağlı.

Sonuncusu gerçekten ilginç. Horasan’ın kuzeydoğu İran’da Türkmenistan, Afganistan, Pakistan ve Tacikistan’a kadar olan bölge olduğu söylenebilir. Bu beş ülkeden ikisi aşırı Müslümanları barındırıyor ve bunlardan biri yakın zamanda biri tarafından yönetiliyor. IŞİD güçleri tarafından sergilenen ve El Kaide ve diğer terörist gruplar tarafından görüntülenen siyah bir bayraktır. Ayrıca İran’da Pakistan ve Afganistan’a komşu olan bölge, Sistan-Belucistan eyaleti, 2008 yılı civarında İran rejimi iki liderlerini tutuklayıp idam edene kadar bir zamanlar isyan bölgesiydi. Halen İran rejimiyle çatışan Sünni milisleri barındırıyor.

Ayrıca bu “Süfyani” adam hakkında daha fazla okuduktan sonra onun hakkında şöyle söylenir:

Süfyani’den önce batıda bir fitne çıkacak ve her tarafa yayılacak ve hiçbir parti veya grup kendisini ondan koruyamayacaktır.

Mağrib’de (batı) kargaşa, çekişme ve korku ortaya çıkacak… Çekişme çoğalacak.

Daha sonra batıda başlayan fitne Şam (Levant): iki pankart bölgenin kontrolü için savaşacak; orduları tükenene kadar savaşırlar.

Ve bu sadece işin ucu, bence derinlemesine giderseniz gerçekten ilginç şeyler bulunabilir.

Author

24 Comments

1. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Trabzon dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 481

3. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-08-2021 15:10:18

4. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, şukuladım 20-08-2021 15:27:02

5. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 20-08-2021 16:49:05

6. Erzincan dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Slm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 223

7. Konya dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 210

8. Kocaeli dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Slm siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 216

9. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 387

10. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 161

11. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 397

12. Mersin merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha iyi, sağolun 26-08-2021 00:46:14

13. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:30:56

14. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun 31-08-2021 09:41:24

15. Erzurum dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Merhaba web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 361

16. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , – 174

17. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 327

18. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 11-09-2021 06:19:40

19. Bu konu : ” DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 488

20. Hatay dan kimler var. DAE bu garip zamanlarda hiç İncil’deki/Kur’an’daki kurtarıcıları düşündü mü? . Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 42

21. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun 16-09-2021 18:02:04

22. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım

23. Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment