Bunun mümkün olduğunu düşünüyorum ve bunu çözmeye kafayı takmış durumdayım. Sanki dünyayı görme şeklimizi değiştirecek çok büyük bir şey biliyormuş gibi. Küresel komplo metafizik türünden şeyler demek istiyorum. Şarkı sözlerinin anlamını tartışmayı reddetmesiyle ünlüdür.

Referans fikirleri olabilir, ancak yargılamadan önce bu şarkıları (tabii ki American Pie’ye ek olarak) dinleyin:

Herkes Beni Seviyor Bebeğim, Fatima Kardeş, Zıpla, Deniz Adam, Gerçeği Seven Sen, Burası Amerika (Eisenhower), Müzede

Bu sadece birkaç isim. Günde en az bir kez ondan bir şeyler dinliyorum ve üzerinde ciddi olarak duruyorum.

31 Comments

1. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , Aylin – 63

2. Edirne dan kimler var. DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? . Merhaba paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım , banu – 486

3. Eskişehir dan kimler var. DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? . Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 3

4. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 368

5. Ankara dan kimler var. DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? . Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 287

6. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , Emine – 472

7. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler , mehmet – 213

8. Tunceli merkezden ben Emine. Slm web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-07-2021 06:48:11

9. Iğdır merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın cidden güzel, şukuladım 20-07-2021 15:11:26

10. Şırnak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım 21-07-2021 18:13:13

11. Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar siten cidden çok güzel, tebrikler 21-07-2021 21:55:48

12. Batman merkezden ben Aylin. Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-07-2021 12:54:57

13. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 371

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 88

15. Iğdır merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, şukuladım 31-07-2021 18:09:13

16. Konya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım 02-08-2021 00:06:00

17. Tekirdağ dan kimler var. DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , emin – 337

18. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, şukuladım , Hasan – 465

19. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım 06-08-2021 15:29:36

20. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , – 134

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 182

22. Afyon merkezden ben memo. Merhaba web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-08-2021 09:56:04

23. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 126

24. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, tebrikler

25. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , ziya – 126

26. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 200

27. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Mrb siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 450

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Slm siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 467

29. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. Selam sayfanız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 50

30. Bu konu : ” DAE, Don McClean’in müziği aracılığıyla büyük bir şey iletmeye çalıştığını mı düşünüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, saolun , emin – 430

31. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment