Kategoriler
Genel

Dağlık avrasya pedo keçi şerefsizler kural bu dünya

Şehirlilerin% 39'u şizofrendir. Nokta verilen sayıdan daha büyük.

Kentsel yaşam, biriken düşük seviyeli kavşak zehirleriyle ölümdür.

Ford, hatalı şanzımanları bilerek satmak için tüm Fiesta ve Focus modellerini geri almak zorundadır.

Boeing ve Pedogon o kadar derindir ki, bu bir epochal olayıdır.

Alman Yahudi Arapları aynı. Çünkü onlar kırmızı boyunlu pedo keçi pislikleri.

Ruh hali ilaçları bizi bulanık salak salak bağımlılarına dönüştürdü.

SS süper küçültmek Jordan Peterson bir ruh hali uyuşturucu bağımlısı.

Kötü ruh halim için uyuşturucu alabilseydim kırılırdım.

Tepe yağ, kendi sperminizle göze çarpmak gibidir.

Bitti. Feminaziler kazandı. Erkekler kızlara dönüşüyor.

Petrokimya petrol talebi, yanma talebini beklenenden daha erken aşacaktır.

Hem erkeklik hem de kadınlık şimdi toksiktir.

Hızlı özel servet için hem memelilerin hem de böceklerin beyinlerini ve çoğalmasını yok ediyoruz. Bu zihinsel üreme zehiri terminaldir, nesilsel olarak eklenir.

Bu, Bayer Monsanto'ya sahip Alman Yahudileri tarafından yapılır. Bu grup 100 yaşında.

Büyükannenin ruh için petrokimyasal plastik zehir çorbası gibi.

Onlar bir kaya gibi aptal kötü zengin 100 yaşındaki sikikleri bir grup.

Açgözlülüğün iyi olduğunu söylüyorlar, 100 yıl önce de söylediler.

Yemek için toprağı ve suyu yok ediyoruz ve kuraklık ABD'yi sertçe vuracak

ABD beklenenden 20 yıl önce Avustralya çölünün yarısı olacak.

Teknoloji modeli şehvetimizi yönetmenin ötesindeyiz. Okyanuslar süpernova öncesi.

Rüzgar türbini ve kınamak inşaat sahtekarlığı yanlış anlaşılmaktadır.

Bir CRSPR yaratık ve plastik yazıcıdan daha büyük her şey yanlış takdir edilir

Dört milyar uçan maymun her yıl on milyar ton kum taşıyor.

Sanırım bir sonraki en büyük maden opsiyonu yılda bir milyar ton demir.

Çoğu beton bina 60 yıl sürmelidir. Birçoğu 30 sürmeyecek.

Dünyadaki plastiğin yarısı 2003'ten sonra buraya geldi.

Plastik ve flor petrokimyaları sonsuza dek sürer.

Bu bizim türümüzün Gaia imzası olacak.

Ayda plastik parçalarla dolu küçük bir kaseye bok veriyorsunuz.

Bu bok, beynini ve organlarını yiyor.

Yanmalı lastiklerin nano parçaları, yeni E-SUV'nizde EMF doygunluğu ile birlikte kumaşları frenler, size 6 enerji içeceği ve 6 saat sıfır gecikme oyunundan kilometre başına% 0,01 daha aptal ve dişi yapar.

Peki ya hepimiz aptal steril kızlara dönüşürsek sonsuz uzay pedo maymunları olursak.

Çocuklarınızı zayıf aptal kızlara dönüştürür.

Mavi ışık için hepsini öldüreceğiz. Bu ateşe dayanıklılık.

Çocuğunuzun retinalarını ve görsel korteksini yakın görüşlü bir mavi kara deliğe dönüştürür.

Soya yağı beyin zehiridir. Yavrularını zehirleyecek anne hainler var. Ve bazılarını suçlamıyorum.

30 yaşın altındaysanız 100 için plan yapmazsanız, o zamandan çok önce vasküler beceriksiz aptallıktan öleceksiniz.

İnsan beyni ve gözleri sıfır yerçekiminden nefret eder.

Güneş orta yeryüzünde daha fazla yanar çünkü ozon asla orada kanamayı bırakmaz.

Çöktürücü manyetik alan akısı bizi iyi becerebilir ve bizi kanserle ışınlayabilir.

Hem bitkiler hem de hayvanlar güneşin daha fazla yanmasından etkilenir.

Bitkiler böcek kuş kurbağaları maymunlar zehirli ölüm su ve yiyecek adına ölüm ve para adına yıkım.

Babalar bunu her zaman yaparlar. Asenkron toksisite, birçok toksik üniversiteye fon sağlayan iyi bir şeydir.

Petrol ve plastik çağının bankacılık yaşı, yaldızlı yaş, sosyalizm yaşı, feminist ile başlaması ve 100 yaşından büyük olması tesadüf değildir. Plastik telefonlar 100 yaşında. Bu kahrolası bir Star Trek komplo teorisi. Bütün set plastikti.

Silahlı milyonlarca öfkeli Amerikalı 100 yaşında.

EMF soya yağı petro nano mineral nörotoksisitesi gerçek bir şeydir. Türümüzü değiştiriyor.

Hem memelilerin hem de böceklerin erkeklerini aptal kadınlara dönüştürüyor.

Söylediğim bu bok 100 yaşında, sadece 62 yaşındayım. Bir atı besleyecek kadar plastik bok.

Aynı zamanda, ulaşamayacağımızın ötesine geçen teknoloji arzusunu da kaybediyoruz.

Petrokimya talebi 30 yıldır insan nüfus artışından 7 ZAMAN daha hızlı artmaktadır. Savaş kaçakçılığı dışındaki her insan çabası 30 yıl boyunca başarısız oldu.

Pedogon, Alman Yahudi S&M pedofilleri tarafından yönetiliyor. Şimdi çoğu kadın.

30 yılda 4 iklim anlaşmasında başarısız olduk. Mineral enerji para şehvet bizi ve çocuklarımızı başarısız oldu.

İnsan türünün gelecekteki canlılığını etkiliyoruz. Sıçan teknoloji para şehvet için kendimizi zehirliyoruz.

Zehirlenme ve intihar tüysüz maymunlar için kültürel normlardır.

Yerli kutup uzay kertenkeleleri bayanlar maymunlarla domuz yetiştirdi ve bizi yakalarsa şaşırmazdım.

Bu filmi daha önce izledin. Biz kaçana kadar muhtemelen bizi becermeye bayıldılar.

Kötülük hakkında konuşamazsak, bundan nasıl bahsedebiliriz.

“Dağlık avrasya pedo keçi şerefsizler kural bu dünya” için 29 yanıt

Kilis merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 09-03-2020 20:31:06

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2020 20:37:03

Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler 09-03-2020 20:49:23

Aydın merkezden ben Emine. Selam web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 09-03-2020 21:18:20

Niğde merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-03-2020 21:20:16

Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 21:48:14

Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, şukuladım 13-03-2020 06:43:55

Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2020 17:52:41

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2020 13:59:05

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 16:13:56

Ankara merkezden ben gaye. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 30-03-2020 14:39:34

Karabük merkezden ben Emine. Merhaba sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler 31-03-2020 20:21:34

Erzincan merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 01-04-2020 18:31:40

Artvin merkezden ben gaye. Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 03-04-2020 03:42:46

Erzincan merkezden ben ali. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 06-04-2020 16:08:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir