Siz (benim gibi) tüm Q-Anon’la boğulmaktan bıktınız mı / koz tanrı saçmalığı mı?

Bu insanlara acımasızca hakaret etmek için her yazıya sızmaya başladım. Bence belki hep birlikte çalışırsak ve onları yazılarının okunduğu kadar aptal hissettirirsek, tamamen sikişebilirler.

Engellilerle dalga geçmenin hoş olmadığını biliyorum ama bu sefer herkes bir amaç için!

… BryanHo134 tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Artvin merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 15:55:02

3. Bartın dan kimler var. Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 217

4. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle çok güzel, tebrikler , gaye – 14

6. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım 28-01-2021 00:58:48

7. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

8. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 185

10. Samsun dan kimler var. Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 76

11. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım

12. Gaziantep dan kimler var. Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak . Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, saolun , memo – 44

13. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler

14. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

15. Sivas dan kimler var. Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 377

16. Bu konu : ” Daha az MAGA yaparak r / komployu yeniden harika yapmak ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 294

17. Zonguldak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 10-04-2021 09:08:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link