Henüz görmedim ama şimdi görüyorum. dems polise iftira atmak istiyor, bizi güvende tutanlar, dems büyük teknolojiye istediği zaman bizi susturmak için el koydu, ilk değişikliğimiz gitti. Dems, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayan silah olan silahlarımızı elimizden almak istiyor. onlar ne yapıyor? vatandaşı silahsızlandırmak istiyorlar, çünkü Amerika yapmak isteyen ütopyaya tehdit oluşturuyorlar. vatandaşlar en büyük tehdit ve biz düşüyoruz. demokratlar bizi kontrol altına almak istiyor! yeni nesil ilerici idealler tarafından yozlaştırıldı. uygun, değil mi? seninle aynı fikirde olurlarsa seni kim durduracak? Vatandaşları silahsızlandırarak dems’e boyun eğmekten başka çaremiz kalmayacak. bizi itaatkar yapıyorlar, önemsedikleri şeyleri bize bırakıyorlar, ama umursamıyorlar. Bu seçim, dems için bir deneme seçimiydi, medya manipülasyonunu kullandıktan sonra sahtekarlıktan kurtulabilirler mi? yapabilirler ve bunu kanıtladılar. bir daha hiçbir seçim güvenli olmayacak. bu bizim son şansımız. demokratları artık çok geç olmadan durdurmalıyız. Komplo gibi görünüyorum, ama bu bizden daha büyük. En kötü yanı? onun sadece dems değil.

Author

11 Comments

1. Adana dan kimler var. daha büyük plan, daha önce görmediklerimiz . selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 224

2. Gümüşhane dan kimler var. daha büyük plan, daha önce görmediklerimiz . selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, şukuladım , Emine – 182

3. Bu konu : ” daha büyük plan, daha önce görmediklerimiz ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 402

4. Bu konu : ” daha büyük plan, daha önce görmediklerimiz ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 112

5. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, sağolun 31-03-2021 11:45:51

6. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-04-2021 11:31:03

7. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım 04-04-2021 04:08:02

8. Ordu dan kimler var. daha büyük plan, daha önce görmediklerimiz . Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 397

9. Karabük merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-04-2021 22:15:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link