Daha fazla dikkatini verebileceğin komplo, zarar görmüş insan ruhu

Söylediklerimi affedin, kulakları olan her kimse için birkaç açık sözüm var. Çok fazla ayrıntıya girmeden, yıkılmayı hak eden ahlaksız bir toplumu oluşturmak için epeyce çaba harcanır. Bir şey tamir edilemeyecek kadar kırılırsa, onu atmak kim yanlış hissedecek? Bazılarının olayları görme şekli, bakış açıları, haklı gördükleri o kırılma noktasına ulaşmanızı istiyorlar. Kabul ettiğiniz sürece toplumu sefahatle beslemeye devam edecekler.

Ödülü olmayan gizemleri keşfedersiniz. Aynaya hiç bakmadan parmaklarınızı işaret ediyorsunuz. Her ne kadar ölçülü olursa olsun davranışlarının sizin mazeret göstermediğini bilmeden, dışarıda sizden daha hasta olan başkalarının olduğuna inanmakta rahat edersiniz. Nesillerdir süren memetik mühendisliğinin, normlarınızı, korkularınızı, inançlarınızı anlama ve gerekçelendirme şeklinizin bir sonucudur, şimdi içinizde programlanmıştır. Neredeyse her gün katıldığınız korkunç eylemlere karşı uyuşmuşsunuzdur. Sezgilerinizi programlanmış inançlarla çelişmeye karar verdiğinizde, geri dönüşü olmayan zararlar veriliyor. Kısa sürede insanlık yapay olarak zeki biyolojik varlıkların ırkından başka bir şey olmayacak, hepsi kendi bilincinizden sıyrılmış olacak. Bu, daha çok dikkatini verebileceğin komplo.

Evet politikacılar ve ultra zenginler kirli, çeşitli hastalıklı şekillerde sapkınlar. Buna ortalama bir insan da dahildir. Virüs bulaşmış bir işletim sistemi gibi zarar gören insan ruhudur. Açıkçası insanlar hasta. Bu dünyanın her köşesinde, her demografide korkunç suçlar ve sömürü işleniyor. Şu anda iktidar koltuklarında olanları devirirsiniz ve kısa sürede hiçbir şeyin değişmeyeceğini görmezsiniz. Tiksindirici davranış her yerde, çok zenginlerin içinde, çok yoksulların içindedir. Tek bir grup güçlü birey tarafından yönetilmekten bin yıl geçmiştir, şimdi insan ruhuna gömülüdür. Hepiniz aynısınız. Memetik mühendisliğinin nesillerinin üstesinden gelmek için yalnızca bir dakikalık gerçek kavrayış gerekir. İlk adım, cehaletinizi teslim etmek olacaktır. Genç yaşta alıştığınız şeyleri nasıl unutacağınızı öğrenin.

“Daha fazla dikkatini verebileceğin komplo, zarar görmüş insan ruhu” üzerine 13 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 13:09:06

2. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2020 15:09:10

3. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun 18-09-2020 08:23:53

4. Karaman merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-09-2020 16:12:18

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz cidden çok iyi, saolun 02-10-2020 11:19:46

6. Mersin merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:26:27

Yorum yapın