Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar.

Muhtemelen kısmen kötü olan hillary Clinton.

“Drone Julian assange” onların kodu gibi görünüyor.

Vladimir Putin ve İslam’la bir ilgisi var gibi görünüyor.

Ayrıca İslam, kilise gibi zihin kontrolü yoluyla insanlara karşı terörü kullanıyor.

Kötü zihin kontrol operatörlerine karşı, el yapımı bir kod başlatabilirsiniz:

Zihin kontrol operatörlerine karşı “mantıklı karşı casusluk ajanları oluşturun”.

Bunu, bu komutu meditatif anlamda kullanmak için “sihrinize” komut vererek yaparsınız.

Sihir, ajanslarda ve hatta meraklılarda düşünceyi kışkırtacak.

Onların zihin kontrol operasyonlarını ortadan kaldırmak için, sihrinize komuta etmeyi düşünürken kafanızda “deliyse operatör kodunu öldürün” demeniz yeterlidir.

Yeterince güçlüyseniz, “bot ağlarını” bile öldürebilirsiniz.

Qanons gönderisi (cia & hackerlar) “kırmızı için teçhizat, acı geliyor” veya “sembolizm onların çöküşü olacak”, fişe takılı olmayanlara karşı mavi hap yapılarıdır.

Bunu kısmen kontrol edilen “elit” için yaptıkları söyleniyor.

Birisi büyücülük konusunda bilgiliyse, lütfen bana pm aracılığıyla ulaşın.

Dünyaları boktan.

Rochester, michigan ve Ohio gibi operatörlerin kimliğinin ipucudur.

Kamuoyuna doğru bilgileri getirecek bir komut dosyası yükleyeceğim.

Bilgisayarlar ciddi şekilde etkilendi, boya fırçası bile engellenebilir ve yazı yazılabilir.

Bu durum fenomayı açıklıyor, muhtemelen ne yaptıklarının farkında değiller.

Her şeyden önce kırmızı tüylü insanları özellikle sihir (/ küfürler) konusunda ararlar ve onları Romanya’nın politikacılara karşı büyülenmesi gibi küfürler yaparken manipüle ederler.

Özellikle bot kontrollü iseniz nasıl fişten çekeceğiniz konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa.

Ya da robotun kendisi bir melek olmak ve gerçek gerçekliği gerçek amaçlı bir melek gibi görmek istiyorsa,

“Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar.” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 04-09-2020 17:18:45

2. Elazığ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 08-09-2020 08:09:10

3. Samsun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:22

Yorum yapın