Muhtemelen kısmen kötü olan hillary Clinton.

“Drone Julian assange” onların kodu gibi görünüyor.

Vladimir Putin ve İslam’la bir ilgisi var gibi görünüyor.

Ayrıca İslam, kilise gibi zihin kontrolü yoluyla insanlara karşı terörü kullanıyor.

Kötü zihin kontrol operatörlerine karşı, el yapımı bir kod başlatabilirsiniz:

Zihin kontrol operatörlerine karşı “mantıklı karşı casusluk ajanları oluşturun”.

Bunu, bu komutu meditatif anlamda kullanmak için “sihrinize” komut vererek yaparsınız.

Sihir, ajanslarda ve hatta meraklılarda düşünceyi kışkırtacak.

Onların zihin kontrol operasyonlarını ortadan kaldırmak için, sihrinize komuta etmeyi düşünürken kafanızda “deliyse operatör kodunu öldürün” demeniz yeterlidir.

Yeterince güçlüyseniz, “bot ağlarını” bile öldürebilirsiniz.

Qanons gönderisi (cia & hackerlar) “kırmızı için teçhizat, acı geliyor” veya “sembolizm onların çöküşü olacak”, fişe takılı olmayanlara karşı mavi hap yapılarıdır.

Bunu kısmen kontrol edilen “elit” için yaptıkları söyleniyor.

Birisi büyücülük konusunda bilgiliyse, lütfen bana pm aracılığıyla ulaşın.

Dünyaları boktan.

Rochester, michigan ve Ohio gibi operatörlerin kimliğinin ipucudur.

Kamuoyuna doğru bilgileri getirecek bir komut dosyası yükleyeceğim.

Bilgisayarlar ciddi şekilde etkilendi, boya fırçası bile engellenebilir ve yazı yazılabilir.

Bu durum fenomayı açıklıyor, muhtemelen ne yaptıklarının farkında değiller.

Her şeyden önce kırmızı tüylü insanları özellikle sihir (/ küfürler) konusunda ararlar ve onları Romanya’nın politikacılara karşı büyülenmesi gibi küfürler yaparken manipüle ederler.

Özellikle bot kontrollü iseniz nasıl fişten çekeceğiniz konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa.

Ya da robotun kendisi bir melek olmak ve gerçek gerçekliği gerçek amaçlı bir melek gibi görmek istiyorsa,

Author

65 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 04-09-2020 17:18:45

2. Gürbüz Reply

Slm web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım

3. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

4. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-09-2020 17:40:58

5. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

7. Elazığ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, saolun 08-09-2020 08:09:10

8. Van merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, saolun 10-09-2020 11:33:37

9. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, tebrikler 13-09-2020 04:11:10

10. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, teşekkürler

11. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

12. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, sağolun 30-09-2020 07:55:36

13. Mardin merkezden ben Emine. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 09:39:37

14. Samsun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:22

15. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

16. Bitlis merkezden ben Emine. Merhaba siteniz inanki çok güzel, sağolun 22-10-2020 10:36:30

17. Düzce merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden iyi, saolun 29-10-2020 16:25:06

18. Bartın dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Selam sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , emin – 119

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 396

20. Bingöl dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, tebrikler , Aylin – 422

21. Bitlis dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 31

22. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, saolun

23. Sakarya dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Selamlar web siteniz inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 338

24. Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-12-2020 12:11:40

25. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 312

26. Isparta merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-12-2020 22:45:47

27. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun , doruk – 245

28. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 428

29. Aksaray merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 27-12-2020 18:37:50

30. Merhabalar paylaşım inanki hoşuma gitti, şukuladım

31. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 51

32. Karaman merkezden ben banu. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-12-2020 02:03:16

33. Muğla dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , – 58

34. Erzincan dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Selamlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , memo – 28

35. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-01-2021 21:09:21

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 178

37. Eskişehir dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 461

38. Yalova merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 16:48:49

39. Diyarbakır merkezden ben . Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 30-01-2021 08:48:22

40. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler

41. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 472

42. Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-02-2021 03:21:57

43. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 471

44. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 131

45. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , doruk – 17

46. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 88

47. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Merhabalar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 387

48. Düzce merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 23-03-2021 05:05:50

49. Selam herkese web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 24

51. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Kastamonu merkezden ben banu. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler 10-04-2021 18:48:49

53. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 71

54. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 471

55. Konya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok güzel, şukuladım 18-04-2021 20:51:13

56. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler

57. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 157

58. Adana dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 426

59. Siirt dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , gaye – 409

60. Bu konu : ” Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , Hasan – 16

61. Rize merkezden ben hatice. Mrb web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 09-05-2021 17:37:27

62. Kocaeli dan kimler var. Daha fazla insanı zihin kontrol komut dosyası sistemlerine eklemeye çalışıyorlar. . Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 282

63. Tunceli merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 11-05-2021 12:53:44

64. Niğde merkezden ben . Selamlar web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım 11-05-2021 15:07:55

65. Manisa merkezden ben banu. Merhaba siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-05-2021 14:08:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link