Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor

This is how the Australian police will deal with you if you treat public health and safety directives as a threat to your masculinity or nutjob conspiracy. from JusticeServed

Sub, videolara izin vermediği için bunu doğrudan çapraz gönderemedim, bu yüzden sadece yukarıdaki bağlantıyı paylaşmak zorunda kaldım.

Video, Avustralyalı bir polis memuru tarafından maske takmadığı için takozlanan ve saldırıya uğrayan bir kadını gösteriyor. Gönderinin başlığı, bu kurbana ya bir sağlık tehdidi olan bencil bir kişi ya da bir “komplo teorisi delisi” olarak atıfta bulundu ve bu, r / JusticeServed’de yayınlandığı için, saldırının tamamen haklı olduğunu ima ediyor. ve bir şekilde 11 binden fazla insan şu anda bunun adaletin yerine getirildiği konusunda hemfikir ??

Beyin yıkamanın bu platformda ne kadar başarılı olduğunu size göstermeye gider. Görünüşe göre, son zamanlarda ön sayfadaki her gönderinin arkasında itilen gizli bir gündemi var ve insanlar tüm bu sahte oyları gördüklerinden, çoğunluğun aynı şekilde hissettiğine ve onlar farkına bile varmadan yalanlara dayalı yeni fikirler oluşturduklarına inanmaya yönlendiriliyorlar.

Herkes bir arada kalın.

“Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor” üzerine 20 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-08-2020 13:20:59

2. Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 04-09-2020 06:25:04

3. Bitlis merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 04:22:54

4. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 25-09-2020 14:12:36

5. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:20

6. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 08-10-2020 18:40:11

7. Ordu dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , banu – 470

Yorum yapın