This is how the Australian police will deal with you if you treat public health and safety directives as a threat to your masculinity or nutjob conspiracy. from JusticeServed

Sub, videolara izin vermediği için bunu doğrudan çapraz gönderemedim, bu yüzden sadece yukarıdaki bağlantıyı paylaşmak zorunda kaldım.

Video, Avustralyalı bir polis memuru tarafından maske takmadığı için takozlanan ve saldırıya uğrayan bir kadını gösteriyor. Gönderinin başlığı, bu kurbana ya bir sağlık tehdidi olan bencil bir kişi ya da bir “komplo teorisi delisi” olarak atıfta bulundu ve bu, r / JusticeServed’de yayınlandığı için, saldırının tamamen haklı olduğunu ima ediyor. ve bir şekilde 11 binden fazla insan şu anda bunun adaletin yerine getirildiği konusunda hemfikir ??

Beyin yıkamanın bu platformda ne kadar başarılı olduğunu size göstermeye gider. Görünüşe göre, son zamanlarda ön sayfadaki her gönderinin arkasında itilen gizli bir gündemi var ve insanlar tüm bu sahte oyları gördüklerinden, çoğunluğun aynı şekilde hissettiğine ve onlar farkına bile varmadan yalanlara dayalı yeni fikirler oluşturduklarına inanmaya yönlendiriliyorlar.

Herkes bir arada kalın.

Author

72 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Yalova merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, şukuladım 11-08-2020 12:32:25

3. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-08-2020 13:20:59

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, linkedinde paylaştım

6. Adana merkezden ben ziya. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2020 12:42:53

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 27-08-2020 02:42:07

9. Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 04-09-2020 06:25:04

10. Mrb web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, şukuladım

12. Merhabalar web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

13. Bitlis merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2020 04:22:54

14. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 25-09-2020 14:12:36

15. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun

16. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:20

17. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 08-10-2020 18:40:11

18. Ordu dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , banu – 470

19. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

20. Afyon merkezden ben . Merhaba herkese siteniz cidden iyi, tebrikler 25-10-2020 14:43:36

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler

22. Kars dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Slm sayfa süper ötesi iyi, tebrikler , hatice – 315

23. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:46:40

24. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sağolun , Emine – 77

25. Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-12-2020 16:03:46

26. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 287

27. Bingöl dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 22

28. Şanlıurfa dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Selam bu web sitesi yeminle güzel, saolun , ziya – 449

29. Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, teşekkürler

30. Adana dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Merhabalar paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 404

31. Muş dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Slm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 421

32. Mardin dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 132

33. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

34. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 424

35. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 60

36. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 110

37. Kastamonu dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , memo – 119

38. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 326

39. Aydın dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 378

40. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun

41. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 22:04:14

42. elif yılmaz Reply

Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

43. Rize merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 15-01-2021 08:28:10

44. Çorum merkezden ben emin. Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler 15-01-2021 14:42:42

45. Muş merkezden ben Hasan. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 18-01-2021 11:36:37

46. Manisa dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, teşekkürler , ahmet – 443

47. Niğde dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 138

48. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 347

49. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 360

50. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 210

51. Antalya dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 245

52. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 148

53. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 123

54. Bingöl merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun 01-03-2021 03:04:08

55. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım

56. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

57. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

58. Konya merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 24-03-2021 20:23:50

59. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , banu – 341

60. Sinop dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , banu – 341

61. Giresun merkezden ben doruk. Slm web siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-04-2021 12:50:18

62. Afyon dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 110

63. Konya merkezden ben memo. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 03-04-2021 03:53:38

64. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 95

65. Malatya dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Emine – 238

66. Mardin dan kimler var. Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor . Selamlar web siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , hatice – 144

67. Bolu merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 16:30:55

68. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 102

69. Bu konu : ” Daha fazla Reddit ajandası beyin yıkama r / JusticeServed’de devam ediyor ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 282

70. Kayseri merkezden ben . Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 06-05-2021 18:30:07

71. Merhabalar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link