Pek çok rapçi 20 yaşında ölüyor. Çoğu zaman nedeni vurulma oluyor. Her zaman vurulduktan sonra, tüm insanlar şarkılarını yayınlar. Ama bunun için para artık rapçilere gidemiyor, bir şekilde etikete gidiyor.

Peki ya tüm bu ölümler etiket tarafından organize edildiyse?

40 Comments

1. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 390

2. Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, teşekkürler 07-06-2021 17:27:55

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , – 396

5. Hakkari merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler 08-06-2021 03:38:03

6. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten çok iyi, saolun , ali – 327

7. Isparta merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-06-2021 17:22:41

8. Çorum dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selam web sitesi inan ki mükemmel, saolun , emin – 156

9. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , hatice – 197

10. Karabük dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selam paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 404

11. Hatay dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , gaye – 289

12. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , doruk – 183

13. Niğde dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, şukuladım , ali – 367

14. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 202

15. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 102

16. Muğla merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-06-2021 12:51:00

17. Balıkesir merkezden ben emin. Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, tebrikler 02-07-2021 19:55:54

18. Hatay merkezden ben Emine. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-07-2021 00:54:12

19. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 151

20. Artvin merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-07-2021 16:50:40

21. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 264

22. Balıkesir dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 147

23. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden güzel, teşekkürler 15-07-2021 09:10:51

24. Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. Aksaray dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selam sayfa vallaha iyi, face de paylaştım , – 468

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 236

27. Antalya dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 401

28. Çorum merkezden ben Aylin. Slm paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım 05-08-2021 11:06:06

29. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , mehmet – 100

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 493

32. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden güzel, teşekkürler 31-08-2021 04:59:27

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 469

34. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 110

35. Yalova dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selam sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 90

36. Erzincan dan kimler var. Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 35

37. Burdur merkezden ben emin. Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-09-2021 03:23:21

38. Bu konu : ” Daha fazla satış için Label tarafından öldürülen rapçiler mi? ” çok güzel. Selam siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 167

Write A Comment