Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak

Doğası gereği politik olan komplo teorilerinin bir listesini oluşturmaya çalışıyorum. Doğru ya da yanlış olmaları önemli değil, ama ben onların siyasi yelpazenin bir tarafında “geniş çapta” inanmalarını istiyorum.

Örnekler:

Ayrıldı

• GW Bush 11 Eylül’e neden olmak için komplo kurdu

• Trump / Rusya, 2016 seçimlerini etkilemek için gizli anlaşma yaptı

• Covid-19, 2020 seçimini etkilemek için gerçeklerden daha zararlı

Sağ

• QAnon – Demokrat pedofiller topluluğu vb.

• 2020 seçim dolandırıcılığı

• Obama Kenya’da doğdu

• Biden-Ukrayna gizli anlaşması

• Covid-19 gerçekte olduğundan daha az zararlı, bu nedenle Trump’ın tepkisi yeterli

Doğruluk üzerine tartışma aramamak, sadece özellikle soldan daha fazlasını toplamak istiyorum. Komplo teorilerinin çoğunun sağda olduğuna dair bir his var ve ben şüpheliyim. Her iki tarafın da komplocu düşünme konusunda eşit derecede yetenekli olduğunu düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler!

“Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 282

2. Bu konu : ” Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 340

3. Kars dan kimler var. Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak . Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 135

4. Bu konu : ” Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 12

5. Ağrı dan kimler var. Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak . Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 423

6. Bu konu : ” Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , ali – 316

7. Bu konu : ” Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , – 100

8. Adana dan kimler var. Daha fazla sol / sağ komplo teorisi örneği aramak . selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 92

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link