Son zamanlarda su hakkındaki ifade dalgasından yola çıkarak bir şey düşünüyorum. Hayatımda uzun zaman önce başladı, ancak önceki kısa yıllarda her zamankinden daha fazla yeniden ateşlendi. Su, gezegendeki en güçlü güç gibi görünüyor, ama soyulduğumuz yer orası. Frekans galibiyeti alır ve görünmezdir. Su moleküllerini bölebileceğiniz basit gerçeği, bunu başarmak için şu veya bu şekilde rezonansı kullandıkları anlamına gelir. Ayrıca, çevremizdeki her şeyi doğrudan etkileyen ve uzaktaki her şeyi doğrudan etkileyen elektrik dalgaları, AKA aura üretiriz. Hepsi bir arada gerçekten ama karmaşık. Hepimiz bunu ortak bir hedefe ulaşmak için nasıl kullanabiliriz? Alınacak pek çok doğal terapötik yol var, ancak bu sadece bir tanesini seçip hafıza bankanıza eklemesine izin vermekle ilgili. Hiçbir şey, daha yüksek bir ruhsal yükseliş tarafından yönlendirilen bir yaratıcının ortak idealini devralmak için bu kadar iç içe geçmemelidir. Bu yüzden, dünyanın geri kalanına yeteneklerini göstermek için bilgi yayınlanırken, masum kıkırdamalarla düşünen bir bulut gibi süzülüyoruz.

36 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, saolun , Hasan – 112

2. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 01-07-2021 04:21:52

3. Antalya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-07-2021 06:22:53

4. Malatya merkezden ben ali. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-07-2021 11:13:53

5. Ordu merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 01-07-2021 16:08:53

6. Sivas dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım , hatice – 471

7. Merhaba sayfan inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun , hatice – 379

9. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 76

10. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 05:01:19

11. Gümüşhane dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Merhaba sayfanız vallaha hayran edici, tebrikler , memo – 448

12. Merhaba web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

13. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Edirne merkezden ben mehmet. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 19-07-2021 13:22:08

15. Denizli dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Slm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 487

16. Yozgat dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Slm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 174

17. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

19. Mersin dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 215

20. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler 09-08-2021 18:42:18

21. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , ahmet – 108

22. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 399

23. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 380

24. Adana merkezden ben memo. Selam herkese siten inan ki mükemmel, tebrikler 28-08-2021 03:47:23

25. Sinop dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 2

26. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Ağrı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:43:37

28. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 117

29. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

30. Bursa dan kimler var. Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. . Merhaba sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 35

31. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Daha fazlasını açıklamayacağım, o yüzden sormayın. Hepsi saflıktı, ‘ileri’ grup metninde gönderildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, şukuladım , memo – 423

33. Tokat merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, şukuladım 27-09-2021 03:25:47

Write A Comment