Temel olarak, sosyal medyadaysanız, muhtemelen veganları ve PETA’nın utangaç davrandığını ve tamamen farkında olmadığını görmüşsünüzdür.

Aslında fast food devleri tarafından veganları psikopat gibi göstermek ve insanları “veganlara sahip olmak” için daha fazla yemek yemelerini sağlamak için kontrollü muhalefet olarak finanse ettiklerine dair bir teori duydum.

Örneğin PETA’nın yayınladığı şeylerden bazıları: çok fena, normal bir kişinin ironik olmayan bir şekilde paylaştığını varsaymak kelimenin tam anlamıyla imkansız.

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-08-2021 16:56:45

2. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, saolun , memo – 175

3. Bilecik dan kimler var. Daha hafif yürekli bir komplo duydum. . Selamlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 216

4. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 364

5. Hatay dan kimler var. Daha hafif yürekli bir komplo duydum. . Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , emin – 105

6. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 10:37:20

7. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 466

8. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 305

9. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 218

10. Nevşehir dan kimler var. Daha hafif yürekli bir komplo duydum. . selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, sağolun , ahmet – 472

11. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 252

12. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ziya – 381

13. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, saolun , ali – 132

14. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 293

16. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım

17. Merhaba herkese sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 189

19. Trabzon dan kimler var. Daha hafif yürekli bir komplo duydum. . Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 247

20. Bu konu : ” Daha hafif yürekli bir komplo duydum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler , banu – 227

21. Erzurum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, saolun 21-09-2021 15:10:06

22. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

Write A Comment