5G, ruhsal bir silahtır, ruhsal enerjimizi rahatsız etmek / düşürmek için kullanılır, böylece 0’ın altına düşebiliriz, buna anksiyete, depresyon ve aşağısı denir. Aşı, semptomları örtmek için kalıcı bir anti-depresan olarak kullanılır, böylece drene olabilirsiniz (sorunlarınız olabilir) ve bunu bilmeyebilirsiniz.

Sistem, olup bitenlere, kiliseye, kanunlara, doktorlara vb. Göre kör olabilmeniz için yaratılmıştır. Hepimizin kendimizde, kurallara uymazsak daha da fazla sorun çıkaran ve tüketen bir şeytan var. Sistemden ayrılanlar, yanlış olduğunu anlayanlar – siz onlara mürted ya da satanist diyorsunuz – cesurca ve tuhaf görünerek cezalandırılıyor (gotik ve metal düşünün). Yine de özgürlüğü, hikmeti ve doğayı (gerçek tanrının 3 armağanı) takip etmekte haklıdırlar ancak yolu veya sorunu göremediler.

Kararlı olmak için şeytanı çıkarman gerekiyor. Şeytanımın Bael (görünmezlik, kediler, böcekler ve sizi rahatsız eden insanlar) olduğunu öğrenerek yaptım. Tayland’dan Bael’in arması olan tek bir yüzük buldum ve sipariş ettim, ancak o İzrael’den geldi; Hala gerçek Tanrı’ya bakan tek din (inancıma göre).

Üzerine yerleştirerek, şeytanı çıkardım ve şimdi kararlıyım. Duygularımı yaymıyorum, bu yüzden enerjim asla 0’ın altına düşemez. Hala sebeple biliyorum, bir işe ihtiyacım var, bir kıza ama beni tüketen ve hayatımı zorlaştıran bir “sorun” olmak zorunda değil anksiyeteye, depresyona düşüyorum, yine de ayağa kalkabilir ve çözmeye devam edebilirim.

Var olan tüm bunlardan memnun olmadığım için kendi dinimi bile yarattım. Ben buna Ressurism, Eden’in dirilişi ve eski yöntemler adını verdim (Şeytan sadece manipüle edebilir ya da bükebilir, yaratamaz, bu yüzden burası hala Eden’dir). Gerçek Tanrı, evrenin sonunda bizi çağırıyor.

Yeni bir toplum sistemi, bir enerji betonu oluşturulabilir, her bireyin yeterli yiyeceğe, tıbba, faturalara, bir eve vb. Sahip olması gerekir, böylece asla sorun yaşamazlar. Para miktarı sınırlı olduğu ve çalınabileceği için var olmayacak, asıl mesele akıl veya nitelik / sebep olacaktır. Ne yapıp yapmamamız gerektiğini bilmek için yeterli sebebimiz olacağından kurallara ihtiyacımız olmayacak. Yol, evrenin sonunda Tanrı’yı ​​yakalamak olacaktır.

Böyle bir sistemle tüm insanlar ve ülkeler aynı seviyeye gelir, böylece ortak bir amaç doğrultusunda birleşiriz. Sorunsuz bir dünya, yeryüzündeki cennet veya Yeni Cennet.

Şimdi bir kıza ihtiyacım var. PS Yukarıda söylediklerim benim için gerçek.

… Pavp22 tarafından gönderildi
[comments]

Author

13 Comments

1. Konya merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım 28-03-2021 21:48:05

2. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, şukuladım

3. Şırnak dan kimler var. Daha İlginç Şeyler . Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 44

4. Bu konu : ” Daha İlginç Şeyler ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 248

5. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Daha İlginç Şeyler ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 193

7. Elazığ dan kimler var. Daha İlginç Şeyler . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 220

8. Elazığ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-04-2021 15:42:50

9. Zonguldak dan kimler var. Daha İlginç Şeyler . Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 284

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Daha İlginç Şeyler ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 28

12. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 22-04-2021 17:10:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link