Daha iyi inşa edecek olanların onlar olduğunu düşünüyorlar .. yanılıyorlar.

Daha iyi inşa etmek bizim işimiz. İşimiz daha çok insanı uyandırmaya devam etmek. Bizim işimiz, onların değil. Onlar olmadan yeniden inşa edebiliriz, sadece mümkün olduğunca çok insanın uyanık olmasına ihtiyacımız var.

Yaptığınız şeyi yapmaya devam edin, gerçeği yaymaya devam edin!

Zaman değişiyor.

Author

15 Comments

1. Rize merkezden ben ziya. Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 23-01-2021 14:54:02

2. Bu konu : ” “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 213

3. Bu konu : ” “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 200

4. Ardahan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-01-2021 01:11:51

5. Bu konu : ” “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 266

6. Bu konu : ” “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 263

7. Selam siten valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Selamlar web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım

9. Ankara merkezden ben doruk. Slm siten inanki çok güzel, sağolun 14-02-2021 08:13:55

10. Van merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 01-03-2021 23:08:18

11. Bu konu : ” “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 6

12. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

13. Karaman dan kimler var. “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. . Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 399

14. Tokat dan kimler var. “Daha İyileştirme” – mükemmel sıfırlama. . Mrb paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 337

15. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link