Kategoriler
Genel

Daha önce buraya göndermek için istendiği gibi “kapatmayı protesto eden sevgili insanlar, gerçek lanet senin sorunun ne?”

HAYIR, sivil olmak ya da “boşluğu kapatmak” için burada değilim. Seni aptalca pislikler seni. Muhtemelen kendi topluluğuna sızmış küresel bir salgının var olmadığına inanmak için ne kadar aptal olmalısın? Doktorların ve hemşirelerin aktörler olduğu, bilim, evinize, arabalarınıza, tüm lanet dünyaya güç veren şey gerçek olmadığı sonucuna nasıl geldiniz? Doktorları ve hemşireleri sorgulamaya nasıl cüret edersin? Yüzlerinde tükürmüş olsanız bile sizi ve sevdiklerinizi yorulmadan ve sonsuz bir şekilde koruyan insanlar. Görüşleriniz ne olursa olsun hayatınızı kurtaracaklardı, ancak pislik bokları yalamak götünüz, ellerini bile sallamak için “özgürlük” ya da “haklarım” diye bağıran herkesin emişiyle çok meşgul. Kendi lanet kararlarınızı alma hakkınız nedir? Kapatma, hareketinizi geçici olarak kısıtlasa bile başka hiç kimsenin enfekte olmamasını sağlamak için sizi aptal annelere karşı korumak içindir. Emniyet kemeri görevlerine karşı, yolun bir tarafında sürüş ve kırmızı ışıkta ve durma işaretlerinde durmak mı? Hareketinizi de kısıtlıyorlar, ama onlara horoz emme pislikleri protesto etmiyorsunuz. Lanet olası yoğun başarısız kürtajlar açıkça kendi kararlarınızı veremeyeceğinizi göstermişti, çünkü bir kapatma yasası olsa bile, kanunu çiğniyorsunuz çünkü yetkili bir aptal lanet salaksınız, böylece lanet olmadan nasıl doğru karar verebilirsiniz yasa yerinde lanet amcıklar? “İnsanlar her gün ölüyor normal. Grip daha da kötüsü ”lanet anti-vax bencil göt hitler-mastürbasyon çemberi Karens mastürbasyon. Aşı olmasaydı grip daha kötü olurdu ve süresiz olarak kilitlenirdik. Şimdi kilitliyiz çünkü COVID-19 için bir aşımız yok. Protesto yaparak virüsün yayılmasını arttırıyor ve kapatmayı daha uzun sürüyorsunuz. İkinci değişiklik? İKİNCİ DEĞİŞİKLİK ?????? Bu nasıl sorgulandı? Hangi anne lanet inbred dünyasında yaşıyorsun, küresel bir pandemik söz konusu olduğunda bu aptallık söz konusu olduğunda, aptal orospu çocukları? Ortaokul eğitim bok parçası yabancı olarak telaffuz edilir. Tutuklanan Karen arkadaşınıza onun da aptalca bir şey olduğunu söyleyin. Köleliğe kapatmayı eşitlemek aptallık ve cehalet kapsamının çok ötesindedir, sınırda psikotiktir. Geçici olarak evde kalmak, halka açık parklara gitmek, hayatınızın her günü kırbaçlanmak, zorla çalıştırma, seks kölelerine eşit mi? Hala seni aptal bir pislik olduğunu düşünüyor musun? Afrikalı-Amerikalılar polis vahşeti ile karşı karşıya kaldıklarında nerede protesto yapıyordunuz! Ooooh, ama tutuklanmak üzere bir subay rağbet eden beyaz bir kadın, birbirinizin dicks’lerini tuttular ve Kumbaya’yı söylediler ve polis istismarı kurbanı gibi davrandılar. “Sadece kurallara uymalı ve iyi olurdu.” Sanırım bu bahane senin için işe yaramıyor, ha? Sen istisnasın, değil mi? Seni ikiyüzlü orospu çocukları. Vergi ödemeniz, kamusal alanlarınız veya yetkilileriniz, valiniz veya herhangi bir şey anlamına gelmediğinden, şımarık lanet olası 40 yaşındaki velileri ayrıcalıklı kıldınız.

Siktir git, seni hipokritik horoz şoförü motorfucker seni

Tüm bunlar söylendiğinde, umarım güvende olursunuz ve çevrenizden daha fazla haberdar olursunuz ve eğitimli olursunuz, böylece topluma verimli ve yardımsever bir şekilde katılabilir ve hayatın ve refahın tadını çıkarabilirsiniz.

“Daha önce buraya göndermek için istendiği gibi “kapatmayı protesto eden sevgili insanlar, gerçek lanet senin sorunun ne?”” için 44 yanıt

Bilecik merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, tebrikler 25-04-2020 00:58:54

Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 08:37:40

Burdur merkezden ben ali. Slm bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-05-2020 00:04:36

Mardin merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 05-05-2020 22:49:17

Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 06-05-2020 05:09:28

Adıyaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2020 18:38:07

Iğdır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2020 23:44:12

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:27:52

Kırşehir merkezden ben Emine. Mrb paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:14:59

Sivas merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:15:16

Bitlis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 12:15:24

Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 22:53:54

Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 24-05-2020 03:45:43

Bilecik merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 31-05-2020 07:12:55

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 23-06-2020 15:58:04

Kayseri merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, teşekkürler 18-07-2020 21:59:13

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım 25-07-2020 19:16:43

Denizli merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-07-2020 00:37:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir