Daha önce FB’ye yakaladığım bir yazı, kanıtların ilginç bir derlemesi

REPOST –

Wayfair konuşmasını sürdürüyor … Wayfair, 12.000 £ – 50.000 £ karşılığında 100 £ dolap satıyordu. Aynı dolaplar kayıp çocuklardan sonra da adlandırıldı, ancak biri Kylah Coleman (Cleveland’dan 16 yaşında bir kayıp) ile bağlantı kurduğunda, 1000 için şarj ettikleri tüm dolaplar, “ Kylah”. Bu sadece birkaç gün önceydi.

Jeffrey Epstein, hükümetin “pizza kapısı” etiketli gizli yüzüğü de içeren bir sübyancı olan en güçlü insanlardan bazılarıyla bağlantıları olan çok yüksek bir adamdı. Jeffrey’in özel jetindeki uçuş günlüklerinde Tom Hanks’tan Bill Clinton’a kadar çok yüksek isimler vardı. Epstein, ünlülerin (Tom Hanks gibi) bir parçası olduğu Hollywood seks kaçakçılığı halkası olan pizzagate’i ifşa ederek mahkemede ifade vermeyi kabul etmişti, ama sadece Hollywood değil.

Öyleyse neden Hillary Clinton’ın dosyalarından ortaya çıkan e-postaları araştırmıyorsunuz? Bu e-postaların birçoğu, hatta Barrack Obama’ya bile, farklı türden “pizza” dan bahsetmişti. Bu şeyi yapamazsın.

Epstein tüm bunları ifşa etmeye hazırdı, bu yüzden suikaste uğradı. Dosyasında, uçuş günlüğünde, bordrosundaki o kişilerin hepsi ifşa etmekten korkuyorlardı. 24 24 saat seyreden bir adam, 2 insan güvenlik görevlisi tarafından korunan halat, ayakkabı telleri, HERHANGİ keskin veya plastik bir nesneye erişimi olmayan, hala kendini öldürmeyi başarıyor mu? !! OH ve intihar anından itibaren güvenlik görüntüleri sihirli bir şekilde kayboldu mu?

İnsanlar bunun film odaklı bir komplo olmadığını, söylediğim bu bokun aslında değer taşıdığını ve bunu destekleyecek yığınlar ve kanıt yığınları olduğunu anlamaya başladılar.

Epstein’ın eski sevgilisi, tıpkı olduğu gibi, gözaltında, işbirliği yapmaya ve bazı gerçekleri ortaya çıkarmaya hazır. Ancak geçen hafta itibariyle şu anda “intihar nöbetine” devam ediyor ve Epstein “kendini öldürmeden” önce taşındığı gibi başka bir maksimum güvenlik hapishanesine taşındı.

Kaybolursa veya ölürse, yukarıdaki her şeyi daha da doğrular. Her iki şekilde de nesillerimizin tarihinin en büyük anlarından biri olmak üzere ve NOBODY bundan bahsediyor. Hükümet ve Hollywood çocukları satıyor ve seks kaçakçılığı yapıyorlar.

Bunu çok geniş çapta paylaşın.

“Daha önce FB’ye yakaladığım bir yazı, kanıtların ilginç bir derlemesi” üzerine 30 yorum

1. Hakkari merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 14:55:47

2. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2020 15:04:55

3. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 21:02:15

4. Tekirdağ merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-07-2020 18:04:42

5. Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 03-08-2020 22:12:18

6. Bolu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-08-2020 01:32:16

7. Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 19:07:19

8. Kars merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 20-09-2020 00:33:03

9. Giresun merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-10-2020 06:12:07

10. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 11-10-2020 02:28:19

11. Bu konu : ” Daha önce FB’ye yakaladığım bir yazı, kanıtların ilginç bir derlemesi ” çok güzel. Mrb web sitesi valla mükemmel, tebrikler , ali – 22

12. Bilecik dan kimler var. Daha önce FB’ye yakaladığım bir yazı, kanıtların ilginç bir derlemesi . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 493

Yorum yapın