Bence bu noktada çoğu rasyonel insan, tamamen doğrulanmamış iddialarla ve devam eden başarısız tahminlerle dolu devasa bir LARP görebilir.

Biz onu mutlak yalan yayıcı olarak etiketlemeden önce, bu adam (veya daha büyük olasılıkla çocuklar) kaç tane “büyük olay” daha yanlış yapmak zorunda?

Blackout yok, Trump “geri dönüşü” yok, Hillary / Biden / Hunter / kertenkele insanları tutuklanmadı.

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 167

2. Zonguldak dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , – 113

3. Afyon merkezden ben hatice. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-01-2021 20:08:01

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

5. Hatay dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Mrb siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 375

6. Bu konu : ” Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 305

7. Şanlıurfa dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Slm paylaşım valla hayran edici, tebrikler , Emine – 72

8. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Bu konu : ” Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok güzel, saolun , doruk – 317

10. Van dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . selamun aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 205

11. Bartın merkezden ben ali. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-02-2021 12:49:19

12. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım 13-02-2021 14:37:20

13. Karabük dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Slm paylaşım vallaha iyi, tebrikler , ali – 29

14. Bursa dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Selam paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 307

15. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Diyarbakır dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Selam herkese web siten valla güzel, facebookta paylaştım , gaye – 420

17. Van dan kimler var. Daha önce net değilse, şimdi olmalı. Q mutlak bir saçmalık yığınıdır. . Mrb bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 265

18. Adana merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, sağolun 02-04-2021 03:31:21

19. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 09-04-2021 19:54:50

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link