“Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir?

Bir hırsız evinize girdiğinde, evinize zarar verip vermeden bir şeyler çalmaya çalıştığında, evin hırsızı öldürmeye teşebbüsüne “izin verilir”.

A kişisi başka bir B kişisini öldürürse, B’nin ailesi A kişisinin mallarına zarar veremez mi?

Uzmanlara ihtiyacınız var

““Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir?” üzerine 14 yorum

1. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 14:37:23

2. Erzincan merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2020 17:46:21

3. Niğde merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:42

4. Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 09-10-2020 13:02:12

5. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 10

6. Kocaeli dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 129

7. Burdur dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 101

Yorum yapın