Bir hırsız evinize girdiğinde, evinize zarar verip vermeden bir şeyler çalmaya çalıştığında, evin hırsızı öldürmeye teşebbüsüne “izin verilir”.

A kişisi başka bir B kişisini öldürürse, B’nin ailesi A kişisinin mallarına zarar veremez mi?

Uzmanlara ihtiyacınız var

Author

61 Comments

1. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, saolun

2. Gürbüz Reply

Slm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Slm web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 14:37:23

5. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Erzincan merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2020 17:46:21

7. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun

9. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Niğde merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:20:42

11. Van merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler 09-10-2020 13:02:12

12. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 10

13. Kocaeli dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 129

14. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 101

15. Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

16. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 298

17. Hatay merkezden ben Hasan. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-11-2020 09:47:24

18. Eskişehir merkezden ben . Mrb sayfan yeminle hayran edici, saolun 11-11-2020 18:33:54

19. Bilecik merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 14:47:05

20. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 22:18:24

21. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, saolun

22. Kütahya merkezden ben banu. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-12-2020 22:46:14

23. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun 21-12-2020 11:04:19

24. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhaba web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 22-12-2020 18:46:01

25. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, şukuladım

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

28. Batman merkezden ben Emine. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-01-2021 00:15:27

29. Bursa merkezden ben banu. Selam paylaşımınız valla güzel, saolun 04-01-2021 16:49:02

30. Erzincan merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 04-01-2021 21:31:53

31. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım

32. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 190

33. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 29

34. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler

35. Siirt dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Slm bu web sitesi vallaha iyi, saolun , doruk – 113

36. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 419

37. Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

38. Mrb sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 482

40. Düzce dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , doruk – 254

41. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun

42. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 10

43. Balıkesir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 02-03-2021 04:13:56

44. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 308

45. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, şukuladım

46. Elazığ dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Selamlar siten gerçekten iyi, saolun , ali – 337

47. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler , Hasan – 6

48. Eskişehir merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-03-2021 04:51:58

49. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 4

50. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim iyi, saolun , Gürbüz – 40

52. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , emin – 281

53. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 491

54. Bu konu : ” “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 196

55. Zonguldak merkezden ben . Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-05-2021 00:22:13

56. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Merhabalar sayfa valla mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 275

57. Şanlıurfa dan kimler var. “Daimi yasalarla” güncel olayları ele almak: Neden cinayet, mülke verilen zarar için uygun bir cevaptır, ancak mülke zarar, cinayete uygun bir cevap değildir? . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , memo – 55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link