Tamam, ben de gazdan biraz tasarruf edebilmek için K dairesi ile kolay ödemeye kaydolmaya çalışıyordum. Ancak, web sitesine her kaydolmaya çalıştığımda izin vermiyor. Bu kartı tanıttıklarına dair bir teorim var, böylece daha düşük fiyatlara sahip olduklarını söyleyerek insanları benzin istasyonlarına gelmeye ikna edebilirler. Kolay ödeme kartı olan biriyle hiç tanışmadım. çalışanlar bile nasıl çalıştığını bilmiyor gibi görünüyor. Kartın incelemelerine bile bakmaya çalıştım ve hiçbir şey bulamadım. kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey. bunu fark eden başka biri var mı? Eğer deliysem ve sen gerçekten kaydolabiliyorsan, biri lütfen bana kaydolmama yardım etsin, para biriktirmek istiyorum.

49 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 259

2. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 430

3. Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-07-2021 16:26:43

4. İzmir dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 48

5. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Aksaray dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 213

7. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, saolun , – 231

8. Batman merkezden ben Emine. Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-07-2021 16:46:27

9. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 299

10. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Bartın merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 17:12:16

12. Mardin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2021 17:17:02

13. Denizli dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 468

14. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım , – 385

15. Karaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 17:19:58

16. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhaba paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 42

19. Bingöl dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Slm sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ahmet – 8

20. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 290

22. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden güzel, teşekkürler , ali – 287

23. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 223

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selam sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 252

25. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 14-07-2021 22:12:58

26. Adana merkezden ben ali. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 15-07-2021 08:24:42

27. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-07-2021 11:37:13

28. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 104

29. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 295

30. Şanlıurfa dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Selam herkese web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 404

31. Bingöl dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Selamın aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 394

32. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım

33. Şırnak merkezden ben ziya. Selam siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-08-2021 00:21:17

34. Kırşehir dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 44

35. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

36. Burdur dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 181

37. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2021 18:47:55

39. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 377

40. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle güzel, linkedinde paylaştım , emin – 172

41. Şanlıurfa merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun 01-09-2021 16:46:57

42. Elazığ dan kimler var. Daire K ama K, Komplo anlamına gelir . Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 283

43. Rize merkezden ben . Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım 20-09-2021 18:12:31

44. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

45. Bu konu : ” Daire K ama K, Komplo anlamına gelir ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki iyi, şukuladım , mehmet – 335

46. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment