Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti

Fairfield’dan IKLA12 https://fr24.com/IKLA12/269cf5f4

Bu, Fairfield, CA’dan uçmuştu.

Bunları farklı zamanlarda ve farklı coğrafi bölgelerde görüyorum.

2’yi aynı anda hiç görmedim. Aynı bölgede, (DC civarında).

Zamanlama meraklı ama yarınki açılışla neredeyse her şey düzensiz olarak görülebilir.

… MrJDouble tarafından gönderildi
[comments]

“Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti” üzerine 12 yorum

1. Kilis dan kimler var. Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti . Selam siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , memo – 258

2. Sinop merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 02:21:20

3. Bitlis dan kimler var. Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti . Selamlar paylaşım harbiden iyi, sağolun , doruk – 164

4. Zonguldak dan kimler var. Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti . Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 490

5. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-01-2021 03:23:07

6. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 25-01-2021 01:51:17

7. Konya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 12-02-2021 08:07:19

8. Nevşehir dan kimler var. Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti . Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun , Hasan – 50

9. Bu konu : ” Dakikalar önce, DC’a hava sahasına yakın (2) E6 “kıyamet günü” uçakları keşfetti ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 94

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link