Neden buraya yazıp durduğumdan emin değilim, ama bu konuda açık bir tartışma yapabileceğiniz tek yer burası gibi geliyor.

Bir Danimarka gazetesi, sağlık yetkililerinin Covid nedeniyle hastanede yatan insan sayısını nasıl artırdığına dair bir haber yayınladı.

Sağlık yetkililerinin söylediklerinin hızlı bir çevirisini yapacağım:

“Bunun nedeni, Danimarka hastanelerine kabul edilen tüm hastaların rutin olarak koronavirüs için test edilmesidir.”

“Bir trafik kazasından sonra veya doğum yapmak üzere oldukları için hastaneye kaldırılan hastalar, koronavirüs için pozitif test edildikleri takdirde istatistiklere dahil edildi.”

Böylece semptomu olmayan ve bu nedenle tedavi gerektirmeyen hastalar, yatarak tedavi gören koronavirüs envanterine dahil edildi. Bu nedenle korona hastaları için ayrılmış servislere de alınmamışlardır. Ve bu nedenle yatakları da işgal etmediler ve kapasiteyi artırdılar.

Covid’in gerçek olmadığını söylemiyorum, ailemdeki insanlar hastalandı, ama keşke bu virüsle nasıl başa çıkılacağı konusunda daha rasyonel bir tartışma yapabilseydik.

Author

20 Comments

1. Kars merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 25-02-2021 08:45:34

2. Çanakkale dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, saolun , banu – 92

3. Edirne dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 197

4. Isparta merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım 25-02-2021 12:37:42

5. Bitlis dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 458

6. Kars dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, sağolun , hatice – 184

7. Bayburt dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , hatice – 183

8. Ağrı dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 268

9. Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Bu konu : ” Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti ” çok güzel. Selam web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 6

12. Adıyaman dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun , hatice – 112

13. Bu konu : ” Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım , doruk – 200

14. Artvin merkezden ben hatice. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 14-03-2021 01:01:10

15. Selamlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 04:16:01

17. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Gümüşhane dan kimler var. Danimarka sağlık yetkilileri COVID sayılarını şişirdiğini itiraf etti . Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 333

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link