Kategoriler
Genel

Danimarka Zorunlu Coronavirüs Aşılarını Etkinleştiren Yasayı Geçti

DR mahkemesi muhabiri Trine Maria Ilsøe, Danimarka vatandaşlarının sağlık otoritelerinin taleplerine uymayı reddetmeleri halinde yeni yasa uyarınca kovuşturmaya maruz kalabileceklerini söyledi. "Bu, örneğin, koronavirüs için test edilmenize izin vermezseniz bir cezaya çarptırılabileceğiniz anlamına gelir." Dedi.

Sağlık Bakanlığı şimdi polisin taleplerini yerine getirmek için sağlık görevlileriyle nasıl çalışacağının ayrıntıları konusunda Adalet Bakanlığı ile birlikte çalışacak.

"Yasa, karantina önlemlerinin uygulanmasının yanı sıra, şu anda virüs için herhangi bir aşı olmamasına rağmen yetkililerin insanları aşılamaya zorlamasına izin veriyor."

https://www.thelocal.dk/20200313/denmark-passes-far-reaching-emergency-coronavirus-law

“Danimarka Zorunlu Coronavirüs Aşılarını Etkinleştiren Yasayı Geçti” için 13 yanıt

Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 17-03-2020 19:02:31

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-03-2020 22:55:15

Tokat merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 25-03-2020 18:49:37

Siirt merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım 28-03-2020 03:28:09

Ordu merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 30-03-2020 02:55:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir