Danimarka’da “Doğru ve Görev” İlkesi: Çalışmaya Dikte Edileceksiniz

BBC Podcast’inde rapor edilen Peterson Enstitüsü’nden Danimarkalı Jacob Kirkegaard, Danimarka’nın “Sağ ve Görev Prensibi” ni tartışıyor. mali destek ve eğitim fırsatları, fakat aynı zamanda bu fırsatlara katılma yükümlülüğünüz var ve size tahsis edilen bir işe girme yükümlülüğünüz var.Genellikle bir iş danışmanınız olacak ve bu nedenle kararınızı vereceksiniz, ancak genellikle karar yerel iş birlikleri ve yerel işverenler ve yerel belediye hükümeti ile yakın işbirliği içinde alınır ve bu da temel olarak en iyi yerel iş fırsatlarının ne olduğu hakkında bilgi toplar. bir bütün olarak ülkenizdeki madde ve sonuçta sana bir şey dikte edilecek kendiniz bir girdiniz yoksa “

Daha sonra, “zorlamanın” İngilizce konuşan dünyada nasıl iyi gitmeyeceğini tartışmaya devam ettiler. Bu aynı zamanda covid-19’un ekonomik etkisine cevabıydı ve insanları hemen çalışmaya zorlamak için bir tür ‘yeni normal’ esque yaklaşımı kullanıldığını hissettiriyor, böylece insanların girişimci olmak için zamana sahip olmasını engelliyor. alternatif yollar bulabilir ve bunun yerine bugün örneğin bir inşaat işçisi olarak işe gidebilir. Belki de, aksi takdirde evrensel olacak, ancak bunu oraya çıkarmak isteyen işsizlik yardımlarına veya sosyal programlara bağlı kalmaktır. Eğer başka bir şey yapmakla yükümlüyorsanız bir şey gerçekten doğru mu, bu iki katına çıkmıyor mu?

Kaynak: https://www.bbc.co.uk/programmes/w172x18vhgcv8cd Süre: 33: 30 dk

Danimarka’dan herhangi biri tartabilir mi? “Doğru ve Görev İlkesi” hakkında bir şeyler bulmakta zorlanın

“Danimarka’da “Doğru ve Görev” İlkesi: Çalışmaya Dikte Edileceksiniz” üzerine 28 yorum

1. Kars merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 29-07-2020 10:42:29

2. Kayseri merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-08-2020 20:06:24

3. Karabük merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 19-08-2020 10:59:40

4. Bilecik merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 07:07:39

5. Düzce merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, şukuladım 19-09-2020 19:28:30

6. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 01:02:43

7. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:37:03

8. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 19:12:33

9. Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 23-10-2020 21:22:47

10. Çanakkale dan kimler var. Danimarka’da “Doğru ve Görev” İlkesi: Çalışmaya Dikte Edileceksiniz . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sağolun , – 291

Yorum yapın