Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır.

İşte çalışma

Bu makalenin yazarları, metodolojilerinin sağlam olmadığı için değil, bulgularının “siyasi açıdan uygunsuz” olduğu için aylardır onu yayınlamak için mücadele ettiler.

Bugün “bilim” nin durumu budur: hepsi siyasettir. Ne mutlak dolandırıcılık.

Maskelerin yaygın şekilde benimsenmeye devam etmesi, “Büyük Sıfırlama” larını gerçekleştirmede ÖNEMLİ bir bileşendir, bu yüzden işe koyuldular. ZOR maske propagandası.

Kaç tane olağandışı hesabın “Maskemi beğendim” ve “Maskelerle ilgili önemli olanın ne olduğunu bilmiyorum” dediğine dikkat edin.

Bu hesapların yaklaşık% 90’ı astroturf yapıyorlar ve bu tahmin düşük olabilir.

Dışarıda “maskelerini beğenen” ve ölene kadar takmaya devam edecek insanlar var mı? Elbette, dışarıda bir sürü aptal var.

Fakat akım maskeler için zorlama, aşırı derecede Orwellcidir.

Sahte bir virüs salgını ile dünyayı ele geçirmeye çalışacaklarını biliyordum (bu konuda neredeyse 10 yıldır hepinizi uyarıyorum), ama farkında değildim ne kadar hızlı insanlar şu önlemleri alırdı: aktif olarak kendilerine zarar vermek Gün boyunca bir yüz ağzı takıp kurcalamak gibi.

İnsanların kesinlikle psikotik olduğunu biliyordum, ama bu başka bir seviyede.

Bu çalışmadan istedikleri sonuçları alamadılar, bu yüzden zaten topluca bükerek … “sonuçlar sonuçsuz yadda yadda idi” diyerek.

Evet … sonuçsuz kaldılar çünkü maskeler, sizi aptallar işe yaramaz.

Bana gel titriyor xD

“Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır.” üzerine 28 yorum

1. Bilecik merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, sağolun 18-11-2020 23:30:56

2. Bu konu : ” Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 418

3. Edirne dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , memo – 283

4. Bu konu : ” Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 79

5. Bu konu : ” Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 474

6. Artvin dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 68

7. Tekirdağ dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 366

8. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, tebrikler 02-01-2021 14:35:47

9. Manisa dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , – 25

10. Sivas dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 240

11. Bu konu : ” Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 10

12. Bingöl dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 406

13. Gaziantep dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . Merhabalar siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 493

14. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 03-02-2021 11:29:47

15. Karaman merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 02-03-2021 03:21:52

16. Giresun dan kimler var. Danimarkalı maske çalışmasının * saçmalıklarını * siliyorlar. Bunun nedeni, maskelerin korku yanılsamasını desteklemek için çok önemli olması ve zorla aşılama için boş bir çalışma olmasıdır. . Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, face de paylaştım , emin – 441

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link