Dantes Inferno Komik Illüstrasyon

Inferno, İtalyan yazar Dante Alighieri’nin 14. yüzyıla ait epik şiiri İlahi Komedya’nın ilk bölümüdür. Onu Purgatorio ve Paradiso izliyor. Inferno, Dante’nin antik Roma şairi Virgil’in rehberliğinde Cehennemdeki yolculuğunu anlatıyor. Şiirde Cehennem, Dünya’nın içinde bulunan dokuz eşmerkezli eziyet çemberi olarak tasvir edilmiştir; bu “manevi değerleri reddedenlerin … zalim iştahlarına veya şiddete boyun eğerek veya insan zekalarını, hemcinslerine karşı sahtekarlığa veya kötülüğe saptırarak” diyenlerin alanıdır. ~ Wikipedia

Sanırım hepimiz resimde belirli seviyelere giden biriyle ilişki kurabiliriz.

r / komplo - Dantes Inferno Comic İllüstrasyon

“Dantes Inferno Komik Illüstrasyon” üzerine 49 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 10-10-2020 23:41:53

2. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 11-10-2020 11:10:15

3. Bilecik merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 11-10-2020 11:12:57

4. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 12-10-2020 10:27:16

5. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 297

6. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 19-10-2020 15:18:34

7. Amasya dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 461

8. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 289

9. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 405

10. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, şukuladım 03-11-2020 13:47:07

11. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, tebrikler , Aylin – 25

12. Tokat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 22-11-2020 19:20:33

13. Sakarya dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 349

14. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 16

15. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 113

16. Denizli dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 419

17. Çorum dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, tebrikler , mehmet – 13

18. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 466

19. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 57

20. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 332

21. Isparta merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 15-01-2021 12:17:36

22. Şırnak dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 60

23. Karaman merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 14:17:20

24. Gaziantep dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 489

25. Manisa dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 259

26. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 407

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link