Dantes Inferno Komik Illüstrasyon

Inferno, İtalyan yazar Dante Alighieri’nin 14. yüzyıla ait epik şiiri İlahi Komedya’nın ilk bölümüdür. Onu Purgatorio ve Paradiso izliyor. Inferno, Dante’nin antik Roma şairi Virgil’in rehberliğinde Cehennemdeki yolculuğunu anlatıyor. Şiirde Cehennem, Dünya’nın içinde bulunan dokuz eşmerkezli eziyet çemberi olarak tasvir edilmiştir; bu “manevi değerleri reddedenlerin … zalim iştahlarına veya şiddete boyun eğerek veya insan zekalarını, hemcinslerine karşı sahtekarlığa veya kötülüğe saptırarak” diyenlerin alanıdır. ~ Wikipedia

Sanırım hepimiz resimde belirli seviyelere giden biriyle ilişki kurabiliriz.

r / komplo - Dantes Inferno Comic İllüstrasyon

“Dantes Inferno Komik Illüstrasyon” üzerine 12 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 10-10-2020 23:41:53

2. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 11-10-2020 11:10:15

3. Bilecik merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 11-10-2020 11:12:57

4. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 12-10-2020 10:27:16

5. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 297

6. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 19-10-2020 15:18:34

7. Amasya dan kimler var. Dantes Inferno Komik Illüstrasyon . Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 461

8. Bu konu : ” Dantes Inferno Komik Illüstrasyon ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 289

Yorum yapın