“Yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti mi? Lol. Hangi DARE bahanesini kullanıyorsun !?

1. “İlaçlarınızı istemiyorum çünkü sağlıklı olmak ve bir gün bir ailem ve iyi bir işim olmasını istiyorum” 2. “Sonunda hapse gireceksin.” 3. “Bu seni beyinsiz yapacak.” 4. “Bu ilaçlar beynini kızartacak ve seni bir zombi yapacak.” 5. “Bu konuda kendimi rahat hissetmiyorum ve uyuşturucularınızı istemiyorum.” 6. “Yine de teşekkürler — Ama eve annemin yanına gitmeliyim.” 7. “Bu benim dinime aykırıdır” 8. “Uyuşturucular. vardır. kötü.” 9. “Ödevimi yapmalıyım.” 10. “Annem bana çok kızardı” 11. “Bu yasa dışı” 12. “Bu senin için kötü”

eklemekten çekinmeyin. ?

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 139

2. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 26-12-2020 14:25:59

3. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım

4. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 03:24:10

5. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti . Selam web siten vallaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 450

6. Slm sayfanız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 94

8. Selam sayfan vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 201

10. Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , ahmet – 158

11. Konya dan kimler var. DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti . Selamlar paylaşımın inanki güzel, saolun , gaye – 82

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 419

13. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

14. Merhaba web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım

15. Kars merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-03-2021 14:59:07

16. İstanbul merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, saolun 18-03-2021 02:36:12

17. Zonguldak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 28-03-2021 19:56:12

18. Kastamonu dan kimler var. DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti . Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 235

19. Bartın dan kimler var. DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 266

20. Bu konu : ” DARE, “yeni liberal uluslararası düzene” geri tepti ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun , Aylin – 167

21. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link